Povezane vesti
Novi slučajevi zaraze majmunskim boginjama u Srbiji: U ovom gradu je ubedljivo najveći broj obolelih
Kurir 14.10.2022
U Srbiji su registrovana još 3 slučaja zaraze majmunskim boginjama, te ih je do sada ukupno 43 u našoj zemlji, od 17. juna kada je dijagnostikovan prvi slučaj, rečeno je u Institutu za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut". Kako nam je rečeno… »
Otkriveni novi slučajevi zaraze majmunskih boginjama u Srbiji: Jedan grad ubedljiv po broju zaraženih
Telegraf 14.10.2022
Do sada u našoj zemlji nije registrovan nijedan smrtni ishod, koji se može dovesti u vezu sa obolevanjem od ove zarazne bolesti. U Srbiji su registrovana još 3 slučaja zaraze majmunskim boginjama, te ih je do sada ukupno 43 u našoj zemlji, od 17. juna… »
Vesti dana »
Mićin: „Akademija umetnosti zloupotrebljava prostor u političke svrhe“
Serbian News Media pre 2 satajoš 39 povezanih
Potpisan istorijski ugovor za "Smajli"; Vučić: "Prva deonica gotova za dve godine"
B92 pre 28 minutajoš 25 povezanih
BLOG UŽIVO Izrael tvrdi da je ubio iranskog ministra, najavljuju još veći pakao: "Vojska ima odobrenje od Netanjahua, rat će eskalirati"
Nova pre 3 minutajoš 26 povezanih
Pretnja je izrečena; Sledi odmazda - goreće Bliski istok; Postali su "legitimne mete" FOTO
B92 pre 33 minutajoš 48 povezanih
Ministarstvo: Požar na paviljonu Srbije u Veneciji izazvala varnica
N1 Info pre 53 minutajoš 22 povezane


