Povezane vesti

Đilas: Očekujem beogradske izbore na proleće i da Vučić ispuni obećanje građanima

Đilas: Očekujem beogradske izbore na proleće i da Vučić ispuni obećanje građanima

Beta 14.10.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Djilas ocenio je danas da bi u martu ili aprilu sledeće godine moglo da dodje do novih beogradskih izbora. "Ja zaista znam šta je (predsednik Srbije) Aleksandar Vučić javno obećao gradjanima Srbije… »
Đilas: Ne očekujem da će buduća vlada biti proevropska

Đilas: Ne očekujem da će buduća vlada biti proevropska

Dnevnik 14.10.2022
BEOGRAD: Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas ocenio je danas da će buduća Vlada Srbije biti vlada kontinuiteta i da će u njoj biti iste stranke kao i sada, sa istom politikom, te da ne misli da će to biti proevropska vlada. Đilas je… »
Ðilas: Ne očekujem da će buduća vlada biti proevropska, verujem da će u martu biti novi beogradski izbori

Ðilas: Ne očekujem da će buduća vlada biti proevropska, verujem da će u martu biti novi beogradski izbori

Euronews 14.10.2022
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Ðilas ocenio je danas da će buduća Vlada Srbije biti vlada kontinuiteta i da će u njoj biti iste stranke kao i sada, sa istom politikom, te da ne misli da će to biti proevropska vlada. Ðilas je odgovarajući na… »
Đilas: Očekujem beogradske izbore na proleće i da Vučić ispuni obećanje gradjanima

Đilas: Očekujem beogradske izbore na proleće i da Vučić ispuni obećanje gradjanima

Insajder 14.10.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas ocenio je danas da bi u martu ili aprilu sledeće godine moglo da dodje do novih beogradskih izbora. "Ja zaista znam šta je (predsednik Srbije) Aleksandar Vučić javno obećao građanima Srbije… »

Vesti dana »