Povezane vesti

SL: Voša izvukla remi u Novom Pazaru

SL: Voša izvukla remi u Novom Pazaru

Dnevnik 14.10.2022
NOVI PAZAR: Novosadska Vojvodina je danas kao gost remizirala 1:1 sa Novim Pazarom. U ritmu na nivou superligaškog derbija odigrali su Novi Pazar i Vojvodina meč 15. kola, pred prepunim gledalištem na zapadnoj tribini Čejskoin arene, posle… »
Fešta u pazaru - Remi Novog Pazara i Vojvodine uz penal i pune tribine (foto, video)

Fešta u pazaru - Remi Novog Pazara i Vojvodine uz penal i pune tribine (foto, video)

Sportski žurnal 14.10.2022
U poslednjem današnjem meču TSC ubedljivo savladao Voždovac 3:0. Fudbaleri Novog Pazara i Vojvodine odigrali su večeras nerešeno 1:1, u utakmici 15. kola Super lige Srbije. Domaćin je poveo golom Bojice Nikčevića u 11. minuti iz jedanaesterca… »
Ristovski nakon remija: ‘Očekivali smo tešku utakmicu – Žalimo za tri boda!’ (video)

Ristovski nakon remija: ‘Očekivali smo tešku utakmicu – Žalimo za tri boda!’ (video)

Hot sport 14.10.2022
I dalje se grčevito bore za opstanak! Na samom otvaranju nove runde Mozzart bet Superlige Srbije, fudbaleri Mladosti GAT ugostili su istoimenog rivala iz Lučana. Duel dve Mladosti završen je bez pobednika, rezultatom 1:1. Domaći sastav je relativno… »
Lalatović moli Piksija, Bjekovića i FSS da zaštite Radnički, a Šurbatovića da to što ima sa braćom Tončev ostavi po…

Lalatović moli Piksija, Bjekovića i FSS da zaštite Radnički, a Šurbatovića da to što ima sa braćom Tončev ostavi po…

Sportski žurnal 14.10.2022
Ne mogu da zaspim do pet ujutru, nervozu mi zadaju ljudi kojima ništa nisam uradio – navodi trener Nišlija. Trener fudbalera Radničkog iz Niša Nenad Lalatović rekao je danas da njegovu ekipu čeka jedna od težih utakmica u dosadašnjem delu Super… »
Remi Novog Pazara i Vojvodine

Remi Novog Pazara i Vojvodine

Sport klub 14.10.2022
Novi Pazar i Vojvodina remizirali su u meču 15. kola Superlige, prvom na kome su domaći nakon kazne imali navijače. Duel je završen rezultatom 1:1 (1:0). Novi Pazar je u prednost došao u 11. minutu. Siguran je sa bele tačke bio Bojica Nikčević… »
Praznik fudbala: Novi Pazar pred navijačima namučio Vojvodinu

Praznik fudbala: Novi Pazar pred navijačima namučio Vojvodinu

Večernje novosti 14.10.2022
FUDBALERI Novog Pazara i Vojvodine remizirali su rezultatom 1:1 u 15. kolu Super lige Srbije. FOTO: Sandić photo / FK Partizan Poveo je Novi Pazar u 10. minutu, nakon penala koji je napravio Vladimir Miletić. Bojica Nikčević bio je precizan sa… »
Bez pobede u duelu dve Mladosti: Novosađeni i Lučanci podelili plen! (video)

Bez pobede u duelu dve Mladosti: Novosađeni i Lučanci podelili plen! (video)

Hot sport 14.10.2022
Završena je prva utakmica 15. kola elitnog fudbalskog ranga u Srbiji! Na samom otvaranju nove runde Mozzart bet Superlige Srbije, fudbaleri Mladosti GAT ugostili su istoimenog rivala iz Lučana. Duel dve Mladosti završen je bez pobednika, rezultatom… »
Imenjaci podelili bodove u Novom Sadu

Imenjaci podelili bodove u Novom Sadu

Sportske.net 14.10.2022
Fudbaleri Mladosti GAT i Mladosti iz Lučana odigrali su danas u Novom Sadu nerešeno 1:1, u premijernoj utakmici 15. kola Super lige Srbije. Domaći tim je poveo u 28. minutu, nakon što je sa penala precizan bio Novica Maksimović. Bod ekipi iz Lučana… »
Dve Mladosti podelile bodove

Dve Mladosti podelile bodove

Sport klub 14.10.2022
U prvom meču 15. kola Superlige Srbije Mladost GAT i Mladost Lučani podelili su bodove. Duel je u Novom Sadu završen rezultatom 1:1 (1:0). Poveli su domaći u 28. minutu golom koji je sa bele tačke postigao Novica Maksimović. Lučanci su do boda… »
Remi dve Mladosti: Prvi meč 15. kola Mocartbet Superlige Srbije završen bez pobednika

Remi dve Mladosti: Prvi meč 15. kola Mocartbet Superlige Srbije završen bez pobednika

Večernje novosti 14.10.2022
FUDBALERI Mladosti igrali su danas u Novom Sadu nerešeno 1:1 sa ekipom Mladosti iz Lučana u prvom meču 15. kola Mocartbet Superlige Srbije. FOTO: A. Ilić Domaći su poveli golom Novice Maksimovića u 28. iz penala, a Mladost iz Lučana je do boda… »
Lalatović: Šurbatoviću, spusti malo loptu

Lalatović: Šurbatoviću, spusti malo loptu

Sport klub 14.10.2022
Meč između Javora i Radničkog iz Niša na programu je u subotu od 17 časova. Trener Radničkog iz Niša Nenad Lalatović rekao je da njegovu ekipu čeka jedna od težih utakmica u dosadašnjem delu Super lige Srbije, nakon što su u prošlom kolu na… »
Lalatovićeva konferencija koja će odjeknuti: „Moja se glava drži na ramenima, hteli ste da je skinete jedno 50 puta!“

Lalatovićeva konferencija koja će odjeknuti: „Moja se glava drži na ramenima, hteli ste da je skinete jedno 50 puta!“

Hot sport 14.10.2022
Najmanje se pričalo Javoru. Fudbaleri Radničkog u subotu od 17 sati gostuju Javoru u 15. kolu Superlige Srbije. Šef stručnog štaba Nišlija Nenad Lalatović smatra da ekipu očekuje najteža utakmica do sada, ali je pre same najave meča ponovo… »
Lalatova konferencija za nezaborav: "Ne postoji Srbin koji će mi skinuti glavu, ne možete mi NIŠTA!"

Lalatova konferencija za nezaborav: "Ne postoji Srbin koji će mi skinuti glavu, ne možete mi NIŠTA!"

Sportske.net 14.10.2022
Radnički iz Niša je nakon poraza od Radničkog iz Kragujevca na teškom putu. Nenad Lalatović smatra da ekipu očekuje najteža utakmica do sada, ali je prethodno ponovo govorio o FSS-u od koga traži zaštitu svog kluba. "Čeka nas najteža utakmica… »

Vesti dana »