Povezane vesti

Odlučeno: Zvezde Granda prelaze na Pink

Odlučeno: Zvezde Granda prelaze na Pink

Nova 14.10.2022
Nova sezona najpopularnijeg muzičkog takmičenja Zvezde Granda, od ove sezone će se emitovati na televiziji Pink! Iako su se u javnosti od sredine septembra mogle čuti razne informacije o nastavku Zvezda Granda, dileme više nema te će se ovo… »
Odlučeno! Zvezde Granda prelaze na Pink, Mitrović i Saša Popović potpisali ugovor: "Lesi se vraća kući"

Odlučeno! Zvezde Granda prelaze na Pink, Mitrović i Saša Popović potpisali ugovor: "Lesi se vraća kući"

Blic 14.10.2022
Nova sezona najpopularnijeg muzičkog takmičenja Zvezde Granda, od ove sezone će se emitovati na televiziji Pink! Iako su se u javnosti od sredine septembra mogle čuti razne informacije o nastavku „Zvezda Granda“, dileme više nema te će se ovo… »
Ceca nije više tako fina: Odlučila da Karleuši zauvek zatvori vrata Granda

Ceca nije više tako fina: Odlučila da Karleuši zauvek zatvori vrata Granda

Svet & Skandal 14.10.2022
Cecina želja ispunjena – Zvezde Granda će se emitovati na Pinku Već neko vreme bilo je neizvesno na kojoj televiziji će se emitovati muzičko takmičenje „Zvezde Granda“, a sada je doneta odluka da to bude televizija Pink, o čemu je progovorila… »
Ceca o prelasku "zvezda Granda" na Pink: "Nagovarala sam Željka Mitrovića da ih kupi"

Ceca o prelasku "zvezda Granda" na Pink: "Nagovarala sam Željka Mitrovića da ih kupi"

Blic 14.10.2022
Nova sezona muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" će se emitovati na Pink televiziji, a najveća balkanska zvezda Ceca Ražnatović, koja je inače članica žirija, prokomentarisala je ovu promenu. - Nagovala sam Željka Mitrovića da kupi "Zvezde… »

Vesti dana »