Povezane vesti
Porodice nastradalih rudara ogorčene traže reakciju narodne skupštine: O krivičnoj prijavi za nesreću u rudniku "Soko"…
Blic 14.10.2022
Više javno tužilaštvo u Nišu dostavilo je Osnovnom javnom tužilaštvu u Aleksincu na nadležno postupanje krivičnu prijavu Miinistarstva rudarstva i energetike protiv 14 lica zbog nesreće u rudniku “Soko” i sumnje da je počinjeno teško delo protiv opšte… »
Još nema pravde za rudare: Niško tužilaštvo se oglasilo nenadležnim za istragu o nesreći u rudniku "Soko"
Telegraf 14.10.2022
Vrlo smo nezadovoljni ovim ponašanjem pravosudnih organa jer smatramo da se radi o klasičnoj kupovini vremena umesto da se utvrđuje odgovornost za nesreće u kojoj su stradali rudari. Niški advokat Bratislav Stojanović koji zastupa osam porodica rudara… »
Vesti dana »
Izrael pozvao na hitnu evakuaciju drevnog grada! Tramp poručio: "Rekao sam Bibiju da pazi šta radi jer bi brzo mogao da ostane sam protiv Irana"
Kurir pre 4 satijoš 46 povezanih
Voda u Čačku, Gornjem Milanovcu i Lučanima ponovo ispravna za piće nakon 15 dana zabrane
Naslovi.ai pre 4 satijoš 29 povezanih
Zemljotres magnitude 7,8 pogodio južne Filipine: Najmanje 19 poginulih, pokrenut cunami
Nedeljnik pre 1 danjoš 72 povezane
Epilog izbora na Kosovu: "Pobeda najvećeg gubitnika" - većina toliko upitna, da se već prognozira novo glasanje
N1 Info pre 8 satijoš 72 povezane
Rama ne odustaje: Uprkos protestima, luksuzni rizort ide dalje
IndeksOnline pre 5 satijoš 20 povezanih


