Повезане вести
Човић: Оспорити Комшићу поновни избор у Председништво Босне и Херцеговине
Инсајдер 14.10.2022
Председништво Хрватског народног сабора БиХ (ХНС БиХ) донело је закључак да се Жељко Комшић, кандидат за хрватског члана Председништва БиХ, прогласи непожељном особом у свим подручјима где институције ХНС-а имају утицај и у… »
Човић: Оспорити Комшићу поновни избор у Председништво
Дневник 14.10.2022
МОСТАР: Председништво Хрватског народног сабора БиХ (ХНС БиХ) донело је закључак да се Жељко Комшић, кандидат за хрватског члана Председништва БиХ, прогласи непожељном особом у свим подручјима где институције ХНС-а имају… »
Хрватски народни сабор Жељка Комшића прогласио непожељном особом
Слободна Европа 14.10.2022
Хрватски народни сабор (ХНС) донио је закључак да Жељку Комшића, који је изабран за члана Предсједништва Босне и Херцеговина из реда хрватског народа на изборима 2. октобра ове године, прогласи непожељном особом у свим… »
Вести дана »
Спајић након што је Вучић рекао да ће предложити да цео Западни Балкан уђе у ЕУ заједно: Црна Гора ће бити у ЕУ 2028. године, ту чекамо остале
Нова пре 35 минутајош 9 повезаних
Три особе тешко повређене у четири саобраћајне незгоде синоћ у Београду
Нова пре 1 сатјош 10 повезаних
"Више од тога, молим сад..." Зеленски спреман за изборе, али под овим условима
Вечерње новости пре 25 минутајош 8 повезаних
Тендер за санацију станица у Новом Саду, Бачкој Тополи и Суботици: Чекају ли нас вештачење и арбитража
Форбес пре 1 сатјош 1 повезана




