Povezane vesti

Plenković: Datum dolaska Porfirija nije idealan, ali bilo bi gore da je uoči godišnjice

Plenković: Datum dolaska Porfirija nije idealan, ali bilo bi gore da je uoči godišnjice

Vesti online 14.10.2022
Hrvatski premijer Andrej Plenković komentarisao je danas najavljeni dolazak patrijarha SPC Porfirija u Vukovar i rekao da datum nije idealan i da ga nije birao Zagreb, ali da bi bilo još gore da to bude uoči godišnjice Vukovara. Plenković je rekao i… »
Plenković: Datum dolaska Porfirija nije idealan, ali bilo bi gore da je uoči godišnjice

Plenković: Datum dolaska Porfirija nije idealan, ali bilo bi gore da je uoči godišnjice

Politika 14.10.2022
ZAGREB - Hrvatski premijer Andrej Plenković komentarisao je danas najavljeni dolazak patrijarha SPC Porfirija u Vukovar i rekao da datum nije idealan i da ga nije birao Zagreb, ali da bi bilo još gore da to bude uoči godišnjice Vukovara. Plenković je… »
Milanović: Srbe nikada ne bih zvao četnicima

Milanović: Srbe nikada ne bih zvao četnicima

Radio 021 14.10.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da nikad ne bi zvao Srbe četnicima, kao što srpski zvaničnici Hrvate zovu ustašama. "Nikad Srbe ne bih zvao četnicima, a stalno iz Beograda slušamo da smo mi ustaše", rekao je Milanović… »
Milanović pomenuo Šešelja i pomešao svece, a onda poručio: Nema pomirenja sa Srbima u ovoj generaciji

Milanović pomenuo Šešelja i pomešao svece, a onda poručio: Nema pomirenja sa Srbima u ovoj generaciji

Politika 14.10.2022
ZAGREB - Predsednik Hrvatske Zoran Milanović Milanović izjavio je danas, govoreći o odnosima sa Srbijom, da treba paziti kakve se poruke šalju. Milanović je u Tinjanu, u Istri, rekao da će u nedelju u Vukovaru prisustvovati obeležavanju 31… »
Milanović: Ja Srbe nikad ne bih zvao četnicima, kao što iz Beograda Hrvate zovu ustašama

Milanović: Ja Srbe nikad ne bih zvao četnicima, kao što iz Beograda Hrvate zovu ustašama

Danas 14.10.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da on Srbe nikad ne bi zvao četnicima kao što iz Beograda Hrvate zovu ustašama i poručio da susedi treba da paze kakve poruke šalju. „Ja nikada Srbe ne bih zvao četnicima, niti sam to radio, a… »
Zašto Milanović neće da ide na osveštanje srpske crkve u Vukovaru

Zašto Milanović neće da ide na osveštanje srpske crkve u Vukovaru

Dnevnik 14.10.2022
ZAGREB: Predsednik Hrvatske Zoran Milanović Milanović izjavio je danas, govoreći o odnosima sa Srbijom, da treba paziti kakve se poruke šalju. Milanović je u Tinjanu, u Istri, rekao da će u nedelju u Vukovaru prisustvovati obeležavanju 31… »
Milanović: Nikad Srbe ne bih zvao četnicima, a stalno slušamo kako smo mi ustaše

Milanović: Nikad Srbe ne bih zvao četnicima, a stalno slušamo kako smo mi ustaše

N1 Info 14.10.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je da nikad ne bi zvao Srbe četnicima kao što srpski zvaničnici Hrvate zovu ustašama. „Nikad Srbe ne bih zvao četnicima, a stalno iz Beograda slušamo da smo mi ustaše“, rekao je Milanović novinarima… »
“Poseta Porfirija čista provokacija”: Reagovanja u Hrvatskoj povodom nedeljnog dolaska u Vukovar srpskog patrijarha

“Poseta Porfirija čista provokacija”: Reagovanja u Hrvatskoj povodom nedeljnog dolaska u Vukovar srpskog patrijarha

Danas 14.10.2022
Predsednik Odbora za branitelje Domovinskog pokreta Tomislav Josić izjavio je da vukovarskim braniteljima ne smeta poseta srpskog patrijarha Porfirija najavljena za nedelju, ali smatraju da je to nezgodan datum jer je tada 31. godišnjica pogibije… »

Vesti dana »