Povezane vesti
Schmidt će u Evropskom parlamentu pojasniti namenute odluke, tvrdi parlamentarka Strik
Slobodna Evropa 14.10.2022
Zastupnica u Evropskom parlamentu Tineke Strik objavila je u petak, 14. oktobra, da će se visoki predstavnik u BiH Christian Schmidt obratiti Evropskom parlamentu kako bi objasnio razloge nametanja izmjena Ustava Federacija BiH i Izbornog zakona BiH… »
Evroposlanica Strik: Šmit će Evropskom parlamentu obrazložiti izmene Ustava i Izbornog zakona BiH
Euronews 14.10.2022
Visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini (BiH) Kristijan Šmit obrazložiće Evropskom parlamentu razloge nametanja izmena Ustava Federacije BiH i Izbornog zakona BiH, objavila je danas na Tviteru evroposlanica iz Holandije Tineke Strik. Ona je precizirala… »
Šmit u EP da obrazloži „nedemokratske mere“ nametanja izmena izbornih zakona
N1 Info 14.10.2022
Visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini (BiH) Kristijan Šmit obrazložiće Evropskom parlamentu razloge nametanja izmena Ustava Federacije BiH i Izbornog zakona BiH, objavila je na Tviteru evroposlanica iz Holandije Tineke Strik. Ona je precizirala da će… »
Evroparlamentarka Strik: Pozivamo Šmita da opozove izmene Izbornog zakona
Danas 14.10.2022
Uz široku koaliciju od preko 25 predstavnika iz evropskog, nemačkog, holandskog i francuskog parlamenta, pozivamo OHR BiH da opozove svoje nedavne izmene izbornog zakona, istakla je evroparlamentarka iz Holandije Tineke Strik. „Do takvih efikasnih… »
Vesti dana »
VIDEO Mića Berića analizirao veliku pobedu Partizana, rečenica o Karliku govori sve
Nova pre 3 satajoš 4 povezane
OIK u Sevojnu objavila ukupne rezultate: Lista oko SNS osvojila devet mandata
Blic pre 7 satijoš 1 povezana
"Nudim vam svoje iskustvo" Zelenski se obratio partnerima usred noći, poruka ima veze sa Iranom
Blic pre 3 satajoš 1 povezana






