Povezane vesti
Preminuo glumac Robbie Coltrane
Slobodna Evropa 14.10.2022
Glumac Robbie Coltrane, najpoznatiji po ulozi Rubeusa Hagrida u filmovima o Harryju Potteru, preminuo je u 72. godini, javlja BBC. Coltraneova agentica Belinda Wright potvrdila je da je glumac preminuo u bolnici u blizini Falkirka u Škotskoj. Coltranea… »
Preminuo glumac Robbie Coltrane, poznat po ulozi Hagrida iz Harryja Pottera
Al Jazeera 14.10.2022
Belinda Wright, koja je bila njegova agentica 40 godina, rekla je da je Coltrane preminuo u petak. Škotski glumac Robbie Coltrane, koji je glumio Hagrida u filmovima o Harryju Potteru i kriminalističkog psihologa Fitza u seriji Cracker, preminuo je u 72… »
Velika Britanija i film: Umro glumac Robi Koltrejn, čuveni Hagrid iz filmova o Hariju Poteru
Južne vesti 14.10.2022
Getty Images Glumac Robi Koltrejn, koji je tumačio lik Hagrida u filmovima o čuvenom izmišljenom čarobnjaku Hariju Poteru, preminuo je u 72. godini. Igrao je i u detektivskoj drami Kreker, kao i u dva filma o tajnom agentu Džejmsu Bondu - Zlatno oko i… »
Vesti dana »
Zelenski: Ukrajina spremna za sve formate razgovora sa SAD o postizanju mira
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
Nafta pojeftinila nakon signala iz Vašingtona o mogućem sporazumu sa Iranom
Danas pre 8 satijoš 1 povezana
Vučić: Nikada više Srbija neće dozvoliti nikakve „Oluje“ i pogrom srpskog naroda
Danas pre 5 satijoš 2 povezane





