Povezane vesti

Nikolina Pišek prvi put o Vidoju nakon njegove smrti

Nikolina Pišek prvi put o Vidoju nakon njegove smrti

Vesti online 15.10.2022
Voditeljka Nikolina Pišek suočila se sa ogromnim gubitkom kada joj je 8. maja ove godine iznenada preminuo suprug Vidoje Ristović, a umesto da dobije prostora za patnju, suočila se sa napadima svekra Vitora Ristovića i sa osudom javnosti. Nikolina je… »
Nikolina Pišek prvi put u javnosti od smrti supruga, grca u suzama: Kao da sam ja nešto skrivila… (foto)

Nikolina Pišek prvi put u javnosti od smrti supruga, grca u suzama: Kao da sam ja nešto skrivila… (foto)

Svet & Skandal 15.10.2022
Suze Nikoline Pišek rastužile su svakog Istoričar umetnosti i suprug voditeljke Nikoline Pišek, Vidoje Ristović, preminuo je početkom maja ove godine. Od tog trenutka njegova udovica preživljava pakao koji joj pravi svekar, Viktor Ristović. I dok… »
Ja ostala bez muža, a svima sam kriva: Nikolina Pišek se rasplakala u emisiji - "Šta god da uradim, neko me osuđuje"

Ja ostala bez muža, a svima sam kriva: Nikolina Pišek se rasplakala u emisiji - "Šta god da uradim, neko me osuđuje"

Mondo 15.10.2022
Voditeljka Nikolina Pišek govorila o pokojnom suprugu Vidoju Ristoviću i rasplakala se. Voditeljka Nikolina Pišek govorila o pokojnom suprugu Vidoju Ristoviću i rasplakala se Voditeljka Nikolina Pišek doživela je tragediju kada je njen suprug Vidoje… »

Vesti dana »