Povezane vesti

Priznanje iz Brazila: Srbija superiorna, mi nemamo Tijanu Bošković

Priznanje iz Brazila: Srbija superiorna, mi nemamo Tijanu Bošković

Danas 16.10.2022
Karioke imaju sjajnu žensku odbojkašku reprezentaciju, ali u finalu poslednjeg Svetskog prvenstva ostale su u dubokoj senci naše fantastične kapitenke i drugih izabranica Danijelea Santarelija. Do nedeljnog meča u Apeldronu, Srbija je imala tek tri… »
Nikada viđene fotke Tijane Bošković: Dirljiva poruka brata nakon titule i MVP nagrade

Nikada viđene fotke Tijane Bošković: Dirljiva poruka brata nakon titule i MVP nagrade

Nova 16.10.2022
Slike oduševile sve. Srbija je postala šampion sveta u odbojci nakon što je spektakularnom igrom savladala Brazil u velikom finalu sa 3:0 u setovima. Ponovo je za MVP-ija turnira izabrana Tijana Bošković koja je još jednom pokazala da je najbolja… »
Brazilke iskrene posle poraza: "Mi nemamo Tijanu Bošković"

Brazilke iskrene posle poraza: "Mi nemamo Tijanu Bošković"

Sportske.net 16.10.2022
Jedna od najboljih brazilskih odbojkašica Karol Gataz čestitala je Srbiji na odbrani svetskog trona i napomenula da njen tim nema nekog kao što je Tijana Bošković. Gataz je bila odlična tokom čitavog turnira sakupivši čak 59 blokada, ali… »
"Čestitam našim zlatnim odbojkašicama": Patrijarh Porfirije oduševljen uspehom Srbije

"Čestitam našim zlatnim odbojkašicama": Patrijarh Porfirije oduševljen uspehom Srbije

Večernje novosti 16.10.2022
ODBOJKAŠICE Srbije osvojile su zlatnu medalju na Svetskom prvenstvu, a u moru čestitki izdvojila se i ona od patrijarha Porfirija. FOTO: FIVB Ni on, ali kao ni mnogi drugi koji su ponosni na naše heroine nije mogao da sakrije oduševljenje zbog velikog… »
Brazilke se poklonile Srbiji: Bile su superiorne, mi nemamo Tijanu Bošković

Brazilke se poklonile Srbiji: Bile su superiorne, mi nemamo Tijanu Bošković

Večernje novosti 16.10.2022
ODBOJKAŠICE Srbije dominantno su stigle do zlata na Svetskom prvenstvu. Svesne su toga i Brazilke koje su morale da se zadovolje drugim mesto. O snazi naše selekcije pričala je Karol Gataz. FOTO: FIVB Jedna od najboljih odbojkašica južnoameričke… »
„Bombašica“ Tijana Bošković MVP Svetskog prvenstva, nagrade i za Drču i Pušić

„Bombašica“ Tijana Bošković MVP Svetskog prvenstva, nagrade i za Drču i Pušić

Danas 16.10.2022
Kapitenka Srbije zaslužila i dobila priznanje za najkorisniju igračicu planetarnog šampionata za odbojkašice. Tri reprezantativke Srbije ponele su individualna priznanja sa upravo završenog Svetskog prvenstva u Holandiji i Poljskoj. Srbija igra… »
„Ovaj tim… ostala sam bez teksta“: Kapitenka Srbije preponosna na odbranjenu svetsku titulu

„Ovaj tim… ostala sam bez teksta“: Kapitenka Srbije preponosna na odbranjenu svetsku titulu

Danas 15.10.2022
Tijana Bošković jedva našla reči za komentar fantastične igre i glatke pobede nad Brazilom (3:0 u setovima), na kraju turnira bez ijednog poraza. Popularna Tića nije krila emocije posle meča kojim je na spektakularan način stavljena tačka na… »
Dileme nije bilo: Tijana Bošković najbolja odbojkašica Svetskog prvenstva

Dileme nije bilo: Tijana Bošković najbolja odbojkašica Svetskog prvenstva

Večernje novosti 15.10.2022
NIKAKVE dileme nije bilo, a nije ni smelo da je bude. Tijana Bošković je najbolja odbojkašica Svetskog prvenstva u Poljskoj i Holandiji. FOTO: FIVB Kapiten naše selekcije ponovo je blistala i pokazala da je nezaustavljiva. Nije samo najbolja na ovom… »
"Prvo veliko takmičenje i odmah zlato! Sara Lozo: Imale smi veću želju i motiv

"Prvo veliko takmičenje i odmah zlato! Sara Lozo: Imale smi veću želju i motiv

Večernje novosti 15.10.2022
ODBOJKAŠIICE Srbije osvojile su svetsko zlato, a radost i sreću posle velikog uspeha nije mogla da sakrije Sara Lozo. FOTO: FIVB Ova 25-godišnjakinja iz Ćuprije nije mogla da sakrije radost i sreću nakon osvajanja medalje i to one najsjajnije na… »

Vesti dana »