Povezane vesti

"Pevala je na ulici": Drugarice Milice Pavlović otkrivaju kakva je pevačica zaista : "Ona se ne stidi, oduvek je bila takva"

"Pevala je na ulici": Drugarice Milice Pavlović otkrivaju kakva je pevačica zaista : "Ona se ne stidi, oduvek je bila takva"

Blic 15.10.2022
Da je Milica Pavlović pevačica to svi znaju ali kakva je bila kao srednjoškolka, da li je bila omiljena u društvu i kako je započela svoju muzičku karijeru otkrivaju nam njena kuma Jovana Aleksić i najbolja drugarica Milena Pešić u emisiji "Metar… »
(Video) U ovoj kući je odrasla Milica Pavlović,: ovde su joj uspomene na baku i deku koji su je odgajili, a meštani nam…

(Video) U ovoj kući je odrasla Milica Pavlović,: ovde su joj uspomene na baku i deku koji su je odgajili, a meštani nam…

Blic 15.10.2022
Mesto Gornji Bunibrod postalo je poznato kada je Milica Pavlović kročila na scenu i sa ponosom istakla odakle je. Meštani su bili uz nju od samog početka a i danas sa ponosom pričaju o pevačici. U emisiji “Metar moga sela“ koja se emituje danas… »
(Video): Sve o životu Milice Pavlović, kako je išla peške u školu iz čuvenog Bunibroda u drugo mesto gledajte danas u…

(Video): Sve o životu Milice Pavlović, kako je išla peške u školu iz čuvenog Bunibroda u drugo mesto gledajte danas u…

Blic 15.10.2022
Pevačica Milica Pavlović sa ponosom ističe da je iz Gornjeg Bunibroda, a ekipa emisije „Metar moga sela“ obišla je ovo mesto koje ima skoro 700 stanovnika. Komšije, učitelj, najbolja drugarica i kuma ispričali su zanimljivosti iz života… »
"Bila mi je čudna, primetio sam da je tužna": Učitelj Milice Pavlović za Blic TV otkrio sve o pevačicinom odrastanju i…

"Bila mi je čudna, primetio sam da je tužna": Učitelj Milice Pavlović za Blic TV otkrio sve o pevačicinom odrastanju i…

Blic 15.10.2022
U emisiji "Metar moga sela" koja se emituje samo na Blic televiziji na MTS kanalu 115 Miličin učitelj iz osnovne škole ispričao nam je kakva je pevačica bila kao mala. Podelio je sa gledaocima emisije "Metar moga sela" i kakav je bila đak kao i da… »

Vesti dana »