Povezane vesti

Oglasio se Čeda posle novog incidenta: Kriv sam

Oglasio se Čeda posle novog incidenta: Kriv sam

Nova 16.10.2022
Posle incidenta zbog kojeg je policija zaustavila Čedu Jovanovića jer je prebrzo vozio lider LDP se oglasio i rekao da mu nije ni na pamet palo da mu je istekla vozačka dozvola. „Kriv sam. Vozio sam 70, a ograničenje je bilo 50, nije nikakvo… »
Čeda za Kurir pošto je vozio prebrzo bez vozačke: Otišao sam da upalim sveću na groblje, nije mi palo na pamet, priznajem…

Čeda za Kurir pošto je vozio prebrzo bez vozačke: Otišao sam da upalim sveću na groblje, nije mi palo na pamet, priznajem…

Kurir 16.10.2022
Policija je jutros zaustavila lidera LDP Čedomira Jovanovića pošto je prekoračio brzinu u naseljenom mestu. Kontrolom je takođe utvrđeno i da je upravljao vozilom bez važeće vozaćke dozvole. Jovanović je tako upao u novu saobraćajnu nevolju… »
Još jedan skandal čede Jovanovića! Četiri dana posle prijave za nasilje u porodici, zaustavila ga policija

Još jedan skandal čede Jovanovića! Četiri dana posle prijave za nasilje u porodici, zaustavila ga policija

Mondo 16.10.2022
Čedomira Jovanovića, lidera LDP-a je zaustavila saobraćajna policija. Čedomira Jovanovića, lidera LDP-a je zaustavila saobraćajna policija. Lider LDP-a Čedomir Jovanović, četiri dana pošto ga je tašta prijavila za nasilje u porodici… »
Policija zaustavila Čedomira Jovanovića na Novom Beogradu: Prekoračio brzinu, vozio sa isteklom dozvolom

Policija zaustavila Čedomira Jovanovića na Novom Beogradu: Prekoračio brzinu, vozio sa isteklom dozvolom

Telegraf 16.10.2022
Kako saznajemo, on je zaustavljen u svom automobilu marke "toyota prius" zbog prekoračenja brzine. Saobraćajna policija zaustavila je jutros na Novom Beogradu političara Čedomira Jovanovića, potvrđeno je za naš portal. Kako saznajemo, on je… »

Vesti dana »