Povezane vesti

„Savetovano mi je da prekinem trudnoću“: Supruga Bojana Vaskovića otkrila kroz kakve mučne trenutke je prošla

„Savetovano mi je da prekinem trudnoću“: Supruga Bojana Vaskovića otkrila kroz kakve mučne trenutke je prošla

Nova 16.10.2022
Neretko je na svom nalogu na Instagramu pričala o stvarima vezanim za trudnoću, ali ove teme se pomalo i pribojavala. Bojan Vasković, frontmen „Lexington“ benda i njegova supruga Aleksandra čekaju treće dete, a ona neretko na društvenoj mreži… »
Doktori su mi savetovali prekid trudnoće! Ispovest supruge Bojana Leksingtona - lepa Aleksandra i dalje strahuje!

Doktori su mi savetovali prekid trudnoće! Ispovest supruge Bojana Leksingtona - lepa Aleksandra i dalje strahuje!

Mondo 16.10.2022
Supruga Bojana Vaskovića otkrila sa kakvim se problemima suočila u trećoj trudnoći. Supruga Bojana Vaskovića otkrila sa kakvim se problemima suočila u trećoj trudnoći. Pevač Leksington benda Bojan Vasković i njegova supruga Aleksandra Vasković… »
"Savetovali su mi da prekinem trudnoću!" Supruga pevača otkrila sa čime se susrela u trudnoći, i dalje strahuje

"Savetovali su mi da prekinem trudnoću!" Supruga pevača otkrila sa čime se susrela u trudnoći, i dalje strahuje

Kurir 16.10.2022
Supruga Bojana Vaskovića, frontmena "Leksington benda" , Aleksandra, na društvenoj mreži Instagram sa svojim pratiocima deli i lepe, ali i one teške trenutke koje proživljava u trećoj trudnoći Aleksandra i Bojan imaju ćerku Anđelinu i sina… »

Vesti dana »