Povezane vesti

Kompletan spisak optuženih! Belivuk, Miljković i vojnici prvi put javno govore o zločinima! Evo ko će sesti na…

Kompletan spisak optuženih! Belivuk, Miljković i vojnici prvi put javno govore o zločinima! Evo ko će sesti na…

Kurir 16.10.2022
Veljko Belivuk, Marko Miljković i još 29 pripadnika njihove kriminalne grupe, koji se terete za najmonstruoznije zločine u skorijoj srpskoj istoriji, sutra će sesti na optuženičku klupu i prvi put javno izneti svoju odbranu pred Specijalnim sudom u… »
Odsecali glave, gušili kesom, rezali vrat žicom i davili vodom: 7 muškaraca brutalno ubijeno, nisu štedeli ni…

Odsecali glave, gušili kesom, rezali vrat žicom i davili vodom: 7 muškaraca brutalno ubijeno, nisu štedeli ni…

Kurir 16.10.2022
Tužilaštvo za organizovani kriminal podiglo je dve optužnice protiv najbrutalnijeg klana na našim prostorima, čije su vođe Veljko Belivuk i Marko Miljković kojima se stavlja na teret da su svirepo ubili sedam žrtava u Srbiji. Goran Veličković… »
Otkrio kako klan funkcioniše, kolje i uništava dokaze! Hrvatin opisao klanicu: Štek kao iz Netfliks filmova, ovako smo…

Otkrio kako klan funkcioniše, kolje i uništava dokaze! Hrvatin opisao klanicu: Štek kao iz Netfliks filmova, ovako smo…

Kurir 16.10.2022
Bojan Hrvatin, svedok-saradnik protiv najvećeg kriminalnog klana na čijem čelu su Veljko Belivuk i Marko Miljković, odlučio je da propeva istog trenutka kada je uhapšen u julu prošle godine i otkrije krvave tajne beogradskog ogranka kavačkog… »
Pitao sam hoće li i mene ubiti, a oni su se samo smejali: Spasojević izdao kuma Miljkovića,progovorio i o ubistvu na ostrvu

Pitao sam hoće li i mene ubiti, a oni su se samo smejali: Spasojević izdao kuma Miljkovića,progovorio i o ubistvu na ostrvu

Kurir 16.10.2022
Kum se kumu zaklinje na večnu vernost, odanost i zaštitu‚ pa je tako Marko Miljković bezuslovno verovao kumu Nikoli Spasojeviću, koji ga je kasnije izdao i otkrio jezive tajne klana u zamenu za blažu kaznu. Nikola Spasojević, podsetimo, sklopio je… »

Vesti dana »