Повезане вести
Милановић: За пријатељство потребно двоје, поштовати хрватске жртве на Овчари
Н1 Инфо 16.10.2022
Председник Хрватске Зоран Милановић поручио је у Вуковару да је у међусуседким односима "за пријатељство и толеранцију потребно двоје" и позвао на исказивање пијетета жртвама ратног злочина на Овчари 1991. године. „Ако сваке… »
Милановић: За пријатељство са суседним државама је потребно двоје
Нови магазин 16.10.2022
Председник Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас у Вуковару, говорећи о односима са суседним државама, да је за пријатељство и толеранцију потребно двоје. "Ако сваке године идемо у Јасеновац, идемо у Груборе, ако идемо у… »
Милановић у Вуковару о односима са суседима: За пријатељство и толеранцију потребно је двоје
Еуроневс 16.10.2022
Хрватски председник Зоран Милановић, који је данас у Вуковару присуствовао обележавању годишњице погобије команданта Блага Задра, говорио је и о односима са суседима и истакао да је "за пријатељство и толеранцију потребно… »
Милановић: За пријатељство са суседним државама је потребно двоје
Данас 16.10.2022
Председник Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас у Вуковару, говорећи о односима са суседним државама, да је за пријатељство и толеранцију потребно двоје. „Ако сваке године идемо у Јасеновац, идемо у Груборе, ако идемо у… »
Вести дана »
Ухапшен вођа навијача Партизана у Нишу: Злостављао младића и све то снимао телефоном
Мондо пре 5 минутајош 26 повезаних
Ко је Владо Ђајић, који је разрешен у СНСД-у и УКЦ-у због компромитујућег снимка?
Данас пре 30 минутајош 26 повезаних
Народна банка добила упозорење на санкције због НИС! Јоргованка Табаковић: То би значило блокаду свих плаћања
Курир пре 45 минутајош 37 повезаних






