Povezane vesti
Antonijević: EU i SAD sposobni da Zapadnom Balkanu donesu promene
Insajder 17.10.2022
Evropska unija (EU), uz svoje saveznike, pre svega Sjedinjene Američke Države, sposobna je da našem regionu Zapadnog Balkana donese promene, transformišući ga u otvoreno društvo, ekonomski stabilno i uređeno, ocenio je u autorskom tekstu za Politiku… »
Milan Antonijević: Izveštaj o Srbiji je dobronamerno ogledalo iz Brisela
Danas 17.10.2022
Pravnik Milan Antojević poručio je da je na stručnoj javnosti i medijima da godišnji izveštaj Evropske komisije za Srbiju „realno i trezveno posmatraju, a na državi je da protiv izveštaja ne ratuje i ne razbija to ogledalo koje nam Evropska unija… »
Antonijević: Izveštaj EK dobronamerno ogledalo, i ovako oštar budi nadu
N1 Info 17.10.2022
Pravnik Milan Antojević poručio je da je na stručnoj javnosti i medijima da godišnji izveštaj Evropske komisije za Srbiju "realno i trezveno posmatraju, a na državi je da protiv izveštaja ne ratuje i ne razbija to ogledalo koje nam Evropska unija… »
Vesti dana »

Sarkozi proglašen krivim u slučaju libijskog finansiranja izborne kampanje 2007; Sarkozi: Nevin sam
RTV pre 1 satjoš 48 povezanih

U Rektoratu u Kragujevcu ostali samo studenti: Policija napustila zgradu
Nova pre 5 satijoš 22 povezane

Vida Petrović Škero: “Na delu je državni udar koji sprovodi predsednik, preuzimajući sve tri grane vlasti”
Serbian News Media pre 7 satijoš 8 povezanih

Dronovi zatvorili aerodrome u Danskoj, ministar odbrane opisao incident kao hibridni napad, Rusija negira umešanost
Naslovi.ai pre 1 satjoš 43 povezane