Повезане вести
Економисти очекују високу инфлацију и следеће године
Каматица 17.10.2022
У анкети је учествовало 1.687 економиста из више од 100 земаља, наводи се у саопштењу минхенског инстиутута достављеном Тањугу. "У поређењу са другим кварталом, инфлациона очекивања за 2022. поново су значајно порасла, за… »
Економисти очекују веома високу инфлацију широм света и следеће године
Еуроневс 17.10.2022
Економисти очекују високе стопе инфлације широм света ове и следеће године, при чему за 2022. предвиђају у просеку стопу од 9,5 одсто, показује најновије квартално истраживање економских експерата (ЕЕС), које су спровели немачки… »
Куд' плови овај брод? "Свет ће захватити још већа инфлација"
Телеграф 17.10.2022
Глобални економисти очекују да ће инфлација наредне године, у просеку, износити 7,5 одсто. Економисти очекују високе стопе инфлације широм света ове и следеће године, при чему за 2022. предвиђају у просеку стопу пораста од 9,5… »
Вести дана »
Православни верници данас славе Божић, најрадоснији хришћански празник
Бета пре 54 минутајош 24 повезане
Трамп: САД и Венецуела постигли договор о извозу нафте вредан две милијарде долара
Нова економија пре 9 минутајош 20 повезаних
Гренланд тражи састанак са Рубијом због претњи САД, Бела кућа рекла да није искључена употреба војске
Радио 021 пре 59 минутајош 14 повезаних





