Povezane vesti
Makron proziva berlin zbog plana za pomoć: Potrebna evropska solidarnost za energente, nema mesta za nacionalnu politiku
Kurir 17.10.2022
Francuski predsednik Emanuel Makron pozvao je Nemačku na evropsku "solidarnost" u rešavanju problema rastućih cena energenata, upozoravajući na "narušavanje" konkurencije čemu bi mogao da vodi plan Nemačke da masovno pomogne svojim domaćinstvima i… »
Makron traži „snažnu podršku“ evropskoj automobilskoj industriji zbog konkurencije iz SAD i Kine
Danas 16.10.2022
Francuski predsednik Emanuel Makron traži „snažnu podršku i to „što je pre moguće“ evropskoj automobilskoj industriji pred konurencijom iz Kine i Sjedinjenim Državama. U intervjuu za izdanje dnevnika „Lez eko“ (Les Echos) od ponedeljka, Makron je… »
Vesti dana »
Lagano: Novak Đoković se plasirao u 3. kolo Australijan opena!
Hot sport pre 17 minutajoš 55 povezanih
Đoković pokazao ko je gazda na Australijan openu: Preslišao Italijana i pored sporne odluke organizatora
Mondo pre 2 satajoš 31 povezana
Đedović Handanović: I “Petrohemija“ ide MOL-u, kupujemo pet odsto akcija NIS-a od Mađara
Nova pre 48 minutajoš 16 povezanih




