Povezane vesti

Luka Vildoza: Strast je ista, lako ću se uklopiti u Zvezdi

Luka Vildoza: Strast je ista, lako ću se uklopiti u Zvezdi

Danas 17.10.2022
Najveće pojačanje košarkaši Crvene zvezde dobili su nenadano nedavnim dolaskom Luke Vildoze, darovitog argentinskog plejmejkera. Doskorašnji član Milvokija potpisao je dvogodišnji ugovor i uskoro bi trebalo da debituje za crveno-bele. Dvadeset… »
Vildoza: Naša strast je ista, lako ću se uklopiti u Zvezdu

Vildoza: Naša strast je ista, lako ću se uklopiti u Zvezdu

Sportski žurnal 17.10.2022
Vildoza je kasno sinoć doputovao u Beograd, a večeras će se posle neophodnih lekarskih pregleda priključiti na treningu novim saigračima. Novi košarkaš Crvene zvezde Argentinac Luka Vildoza izjavio je da je uzbuđen zbog dolaska među crveno-bele i… »
Vildozine prve reči u Zvezdinoj opremi: "Želim da dokažem svima, tu sam da pobeđujemo"

Vildozine prve reči u Zvezdinoj opremi: "Želim da dokažem svima, tu sam da pobeđujemo"

Sportske.net 17.10.2022
Novi košarkaš Crvene zvezde Luka Vildoza rekao je danas da je uzbuđen zbog dolaska u taj klub i dodao da veruje da će se njegov stil igre uklopiti u stil igre "crveno-belih". "Uzbuđen sam zbog dolaska... Mislim da će se moj stil igre uklopiti u ovaj… »
Vildoza stigao i odmah oduševio navijače jednim priznanjem: Igrao sam protiv Zvezde i uvek se mučio!

Vildoza stigao i odmah oduševio navijače jednim priznanjem: Igrao sam protiv Zvezde i uvek se mučio!

Mondo 17.10.2022
Vildozi nije bilo lako da igra protiv Zvezde, ali je sada spreman da pobeđuje u crveno-belom dresu. Vildozi nije bilo lako da igra protiv Zvezde, ali je sada spreman da pobeđuje u crveno-belom dresu. Stigao je Luka Vildoza u Beograd i spreman je da… »
Vildosa: Lako ću se uklopiti u novu sredinu

Vildosa: Lako ću se uklopiti u novu sredinu

Sport klub 17.10.2022
Novo pojačanje Crvene zvezde Luka Vildosa u nedelju uveče stigao je u Beograd, odakle se prvi put obratio navijačima. Argentinac je istakao da se seća da mu je nije bilo lako da igra protiv crveno-belih. „Uzbuđen sam, gledao sam utakmice sa… »
Vildoza zadužio dres Zvezde: Naša strast je ista, lako ću se uklopiti u tim

Vildoza zadužio dres Zvezde: Naša strast je ista, lako ću se uklopiti u tim

Euronews 17.10.2022
Novi košarkaš Crvene zvezde Argentinac Luka Vildoza izjavio je da je uzbuđen zbog dolaska među "crveno-bele" i da jedva čeka da zaigra. Vildoza je kasno sinoć doputovao u Beograd, a večeras će se posle neophodnih lekarskih pregleda priključiti na… »
Najveće pojačanje prelaznog roka stiglo u Beograd: Vildoza poručuje: „Ovde sam da pokažem da znam da igram košarku –…

Najveće pojačanje prelaznog roka stiglo u Beograd: Vildoza poručuje: „Ovde sam da pokažem da znam da igram košarku –…

Hot sport 17.10.2022
Prvi Argentinac u istoriji kluba. Sinoć je na beogradski aerodrom sletelo najvrednije pojačanje KK Crvena zvezda u ovom prelaznom roku – Luka Vildoza. Ističe u NBA ligi nije dobio pravu šansu i da je veoma srećan što je u Beogradu. – Osećam se… »

Vesti dana »