Povezane vesti
O’Saliven lako odabrao Đokovića: Po njemu je Srbin u top5 sportista svih vremena!
Hot sport 17.10.2022
Šampion o šampionima. Najbolji snukeraš na svetu Roni O’Saliven, istakao je da je srpski teniser Novak Đoković među 5 sportista svih vremena. Čuveni engleski fudbaler Džejmi Karager, ranije je istakao kako su za njema upravo O’Saliven, Jusein Bolt i… »
“Đoković je u TOP 5 najboljih sportista svih vremena”
Vesti online 17.10.2022
Najbolji snukeraš sveta Roni O’ Saliven izjavio je da je srpski teniser Novak Ðoković među pet najboljih sportista svih vremena, preneo je Eurosport. Bivši engleski fudbaler Džejmi Karager nedavno je izjavio da su O”Saliven, atletičar Jusein Bolt i… »
Ronijevih 5: Sena, Ali, Đoković, Federer i Vuds
Sport klub 17.10.2022
Nakon što je Džejmi Karager na svoju listu najboljih sportsita svih vremena stavio legendarnog Ronija O'Salivena svoju listu sastavio je i legendarni igrač snukera. Za Džejmija Karagera, Roni je jedan od trojice najboljih sportsita svih vremena uz… »
Vesti dana »
Sunčano pre podne, popodne pljuskovi i grmljavina, temperatura do 26 stepeni
Glas Zapadne Srbije pre 7 minutajoš 10 povezanih
MSP: Crna Gora zadaje nepotreban udarac međudržavnim odnosima sa Srbijom
Blic pre 6 satijoš 3 povezane
Potpredsednik Irana: Nećemo se odreći Ormuskog moreuza ni po kojoj cenu; SAD: Zajednički jezik sa Pekingom u vezi sa Iranom
RTS pre 22 minutajoš 2 povezane





