Povezane vesti

Stanković izveo potez utakmice u Seriji A! Majstorija Srbina - video je ovo i Murinjo! (video)

Stanković izveo potez utakmice u Seriji A! Majstorija Srbina - video je ovo i Murinjo! (video)

Mondo 18.10.2022
Dejan Stanković je na meču protiv Intea izveo potez koji su svi videli. Dejan Stanković je na meču protiv Intea izveo potez koji su svi videli. Dejan Stanković izveo je jedan od poteza kola u Seriji A. Na terenu su bili Sampdorija i Roma, mada su… »
Murinjo: Pitao sam Stankovića da li se seća svog „brutalnog” gola u Đenovi

Murinjo: Pitao sam Stankovića da li se seća svog „brutalnog” gola u Đenovi

Politika 18.10.2022
ĐENOVA – Trener fudbalera Rome Žoze Murinjo izjavio je da je pitao Dejana Stankovića da li se seća „brutalnog” gola koji je postigao na stadionu „Luiđi Feraris” u Đenovi. Stanković je pre 13 godina dao čuveni gol iz voleja sa pola terena… »
Murinjo prišao stankoviću pa ga podsetio na brutalan gol: Svi su zaboravili bombu sa pola terena, ali Žoze nije! (foto)

Murinjo prišao stankoviću pa ga podsetio na brutalan gol: Svi su zaboravili bombu sa pola terena, ali Žoze nije! (foto)

Mondo 18.10.2022
Žoze Murinjo je zagrlio Stankovića pa ga je podsetio na slavna vremena kada su zajedno dominirali u Italiji. Žoze Murinjo je zagrlio Stankovića pa ga je podsetio na slavna vremena kada su zajedno dominirali u Italiji. Dejan Stanković je kao trener… »
Murinjo: Pitao sam Dejana da li se seća svog brutalnog gola

Murinjo: Pitao sam Dejana da li se seća svog brutalnog gola

Sport klub 18.10.2022
Trener Rome Žoze Murinjo izjavio je da je pitao Dejana Stankovića da li se seća "brutalnog" gola koji je postigao na stadionu "Luiđi Feraris" u Ðenovi. Stanković je pre 13 godina dao čuveni gol iz voleja sa pola terena za Inter protiv Ðenove, a on… »
Šta je to morinjo šapnuo dejanu stankoviću? Gospodin posebni je birao posebne reči kada je pričao o srpskom strategu

Šta je to morinjo šapnuo dejanu stankoviću? Gospodin posebni je birao posebne reči kada je pričao o srpskom strategu

Večernje novosti 18.10.2022
FUDBALERI Sampdorije na čiju je klupu nedavno seo Dejan Stanković danas su se u 10. kolu italijanske Serije A sastali sa Romom predvođenom Žozeom Morinjom, i poraženi su rezultatom 1:0. Posebnu pažnju fudbalske javnosti privukao je susret ova dva… »
Morinjo očitao lekciju Stankoviću: Prvi poraz srpskog trenera u Seriji A

Morinjo očitao lekciju Stankoviću: Prvi poraz srpskog trenera u Seriji A

Večernje novosti 17.10.2022
U pretposlednjem meču 10. kola italijanske Serije A fudbaleri Rome savladali su Sampdoriju u gostima sa 1:0. FOTO: M. Vukadinović Srpskom treneru Dejanu Stankoviću bio je ovo drugi meč na klupi Sampdorije nakon okršaja sa Bolonjom u prošlom kolu… »

Vesti dana »