Povezane vesti

“Znam odakle su dolazili napadi na mene“: Pešić o detaljima „slučaja Teodosić“

“Znam odakle su dolazili napadi na mene“: Pešić o detaljima „slučaja Teodosić“

Nova 18.10.2022
Pešiću ne smetaju kritike javnosti. Selektor Srbije Svetislav Pešić je po prvi put posle debakla na Evropskom prvenstvu u košarci govorio o svim problemima i nastupu Srbije. Pešić nije bio nimalo samokritičan zbog tog neupeha, ali je u razgovoru… »
"Nemamo reprezentaciju za britaniju i Tursku": Srbija u problemu za koje nema rešenje

"Nemamo reprezentaciju za britaniju i Tursku": Srbija u problemu za koje nema rešenje

Večernje novosti 18.10.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić rekao je u emisiji "Top gol by Baho" da Srbija "nema reprezentaciju" za utakmice kvalifikacija za Svetsko prvenstvo protiv Velike Britanije i Turske. FOTO: FIBA.Basketball "Nemamo… »
„Lako mogu da odem na drugo mesto“: Pešić o debaklu Srbije, besan poručio „smirite se malo“

„Lako mogu da odem na drugo mesto“: Pešić o debaklu Srbije, besan poručio „smirite se malo“

Nova 18.10.2022
Svetislav Pešić govorio po prvi put o fijasku Srbije na Evrobasketu. Svetislav Pešić je po pšrvi put u medijima govorio o fijaksu reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu. Bio je razočaran Pešić brojnim kritikama i reakcijom medija i javnosti… »
Pešić: Znam odakle su dolazili napadi na mene!

Pešić: Znam odakle su dolazili napadi na mene!

Sport klub 18.10.2022
Svetislav Pešić, selektor reprezentacije Srbije, posle Evropskog prvenstva i intervjua koji je dao za sajt Košarkaškog saveza Srbije, prvi put oglasio se javno u emisiji Top Gol sa Bahom. U pitanju je emisija našeg kolege Sabahudina Topalbećirevića… »
Pešić: Znam odakle su dolazili napadi na mene!

Pešić: Znam odakle su dolazili napadi na mene!

N1 Info 18.10.2022
Svetislav Pešić, selektor reprezentacije Srbije, posle Evropskog prvenstva i intervjua koji je dao za sajt Košarkaškog saveza Srbije, prvi put oglasio se javno u emisiji Top Gol sa Bahom. U pitanju je emisija našeg kolege Sabahudina Topalbećirevića… »
Kakav bi život bio bez dušmana? Svetislav Pešić konačno progovorio o Milošu Teodosiću

Kakav bi život bio bez dušmana? Svetislav Pešić konačno progovorio o Milošu Teodosiću

Večernje novosti 18.10.2022
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije se nije proslavila na nedavno održanom Evropskom prvenstvu u košarci. Ponovo je koban bio poraz od Italije. KSS Nakon perfektno odigrane grupne faze usledila je gorka pilula za reprezentaciju i navijače. Igrači su se… »
Pešić iz Sarajeva progovorio o milošu teodosiću: Ja to nisam uradio, ali kakav bi bio život bez dušmana?

Pešić iz Sarajeva progovorio o milošu teodosiću: Ja to nisam uradio, ali kakav bi bio život bez dušmana?

Mondo 18.10.2022
Selektor nacionalnog tima Srbije ponovo je govorio o svojoj odluci da na Eurobasket ne povede Miloša Teodosića. Selektor nacionalnog tima Srbije ponovo je govorio o svojoj odluci da na Eurobasket ne povede Miloša Teodosića. Selektor košarkaške… »
Pešić: Niko me nije pozvao od kada je završeno EP, niko

Pešić: Niko me nije pozvao od kada je završeno EP, niko

Danas 17.10.2022
Neslavno se ovog leta završilo učešće reprezenztacije Srbije na Evropskom prvenstvu u košarci. Hvalospeve koji su mogli da se čuju dok se pobeđivalo, smenile su kritike kada je stigao poraz, piše Sport Klub. Igrači su se iz Berlina vratili bez… »

Vesti dana »