Povezane vesti

„Nemoguće je da golman osvoji Zlatnu loptu“: Kurtoa digao glas u ime svih svojih kolega

„Nemoguće je da golman osvoji Zlatnu loptu“: Kurtoa digao glas u ime svih svojih kolega

Danas 18.10.2022
Golman madridskog Reala nije ljubomoran na klupskog kolegu, zbog dobijene prestižne nagrade, ali smatra nepravičnim princip biranja najboljeg fudbalera Evrope. “Pre svega, veoma sam srećan zbog Karima Benzeme. Čini se da je bitnije postići gol… »
Kurtoa razočaran: Golman ne može više da ostvari od mene, a nisam ni u tri najbolja na glasanju!

Kurtoa razočaran: Golman ne može više da ostvari od mene, a nisam ni u tri najbolja na glasanju!

Hot sport 18.10.2022
Karim Benzema je nakon gotovo 15 godina igranja na najvišem mogućem nivou, i direktnog uticaja na osvajanje ogromnog broja trofeja, napokon dobio i Zlatnu loptu, a samim glasanjem malo je razočaran Tibo Kurtoa, koji smatra da golmani i defanzivci ne… »
Vera od početka - Lion "trlja ruke" zbog Benzeme

Vera od početka - Lion "trlja ruke" zbog Benzeme

Sportske.net 18.10.2022
Sinoć je Karim Benzema zasluženo osvojio Zlatnu loptu. Povratnik u reprezentaciju Francuske je u sezoni 21/22 postigao 44 golova na 46 utakmica za Real Madrid, vodeći španski klub ka osvajanju duple krune. Jučerašnjom pobedom je postao prvi Francuz… »
Da li je bolji od njih dvojice? „Benzema je mešavina Ronalda i Zidana“- tvrdi Florentino Perez!

Da li je bolji od njih dvojice? „Benzema je mešavina Ronalda i Zidana“- tvrdi Florentino Perez!

Hot sport 18.10.2022
Karim Benzema je nakon gotovo 15 godina igranja na najvišem mogućem nivou, i direktnog uticaja na osvajanje ogromnog broja trofeja, napokon dobio i Zlatnu loptu, a olakšanje je osetio i prvi čovek Reala, Florentino Perez. “Konačno! Benzema je dobio… »
Benzema: "Zlatna lopta" je bila moj san, godine su samo broj

Benzema: "Zlatna lopta" je bila moj san, godine su samo broj

Dnevnik 18.10.2022
PARIZ: Osvajač "Zlatne lopte" u izboru Frans fudbala, Karim Benzema, izjavio je da mu je oduvek bio san da bude proglašen najboljim fudbalerom sveta i da su za njega godine samo broj. Napadač francuske reprezentacije i Real Madrida napuniće u decembru… »
Benzema je godinama najbolji na svetu, trebalo je odavno da dobije "Zlatnu loptu": Flerentino Perez hvali najboljeg igra

Benzema je godinama najbolji na svetu, trebalo je odavno da dobije "Zlatnu loptu": Flerentino Perez hvali najboljeg igra

Euronews 18.10.2022
Fudbaler Real Madrida i reprezentativac Francuske, Karim Benzema, dobio je priznanje "Zlatna lopta" za najboljeg igrača sveta u minuloj godini, a predsednik madridskog kluba Flerentino Perez smatra da je tu nagradu trebalo da dobije mnogo ranije. Prvi… »
Da li je on najzaslužniji za svih pet titula? Benzema o osvajanju Zlatne lopte!

Da li je on najzaslužniji za svih pet titula? Benzema o osvajanju Zlatne lopte!

Hot sport 18.10.2022
Karim Benzema je nakon gotovo 15 godina igranja na najvišem mogućem nivou, i direktnog uticaja na osvajanje ogromnog broja trofeja, napokon dobio i Zlatnu loptu, a nakon dobijanja najprestižnije nagrade u svetu fudbala, rekao je sledeće. „Ostvario… »

Vesti dana »