Povezane vesti

Bolest možda neće moći da se izleči ali bar da možemo da živimo normalno: Čačanska bolnica dobila renovirano odeljenje…

Bolest možda neće moći da se izleči ali bar da možemo da živimo normalno: Čačanska bolnica dobila renovirano odeljenje…

RINA 18.10.2022
Pretraga Registracija Bolest možda neće moći da se izleči ali bar da možemo da živimo normalno: Čačanska bolnica dobila renovirano odeljenje za pacijente koji su opterećeni najtežim bolestima(FOTO) Čačak - Mesec oktobar je posvećen borbi… »
Renoviran Onkološki dispanzer: Lekarima i sestrama omogućen efikasniji rad, pacijentima udobniji prostor

Renoviran Onkološki dispanzer: Lekarima i sestrama omogućen efikasniji rad, pacijentima udobniji prostor

Morava info 18.10.2022
ČAČAK – U čačanskoj Opštoj bolnici renoviran je Onkološki dispanzer. Celokupno finansiranje i pronalaženje sponzora obezbedile su načelnica Onkološke službe dr Dragana Bojović i glavna sestra Zorica Šuluburić. – Volela bih da javnost… »
Dr Bojović: Prenamenovanjem prostorija Onkološkog dispanzera lekarima omugućen efikasniji rad, a pacijentima udobniji…

Dr Bojović: Prenamenovanjem prostorija Onkološkog dispanzera lekarima omugućen efikasniji rad, a pacijentima udobniji…

Glas Zapadne Srbije 18.10.2022
Čačak - U mesecu borbe protiv raka dojke Služba za onkologiju Opšte bolnice u Čačku podseća da je rano otkrivanje te bolesti preduslov za moguće izlečenje. Prepoznati su svi aspekti i potrebe pacijenata, pa je u prethodnom periodu izvršeno… »
Renovirano odeljenje čačanske bolnice za najteže pacijente: "Doživela sam diskriminaciju kad sam dobila rak"

Renovirano odeljenje čačanske bolnice za najteže pacijente: "Doživela sam diskriminaciju kad sam dobila rak"

Telegraf 18.10.2022
U ovom gradu postoji i eksterni konzilijum sa Institutom za onkologiju i radiologiju Srbije. Mesec oktobar je posvećen borbi protiv karcinoma dojke i upravo pred samo obeležavanje ovog važnog meseca, renoviran je Onkološki dispanzer Opšte bolnice… »

Vesti dana »