Povezane vesti

Nestale Anđela i Nađa: Sestrama "jutjuberkama", majci i rođaci izgubio se svaki trag u Parizu

Nestale Anđela i Nađa: Sestrama "jutjuberkama", majci i rođaci izgubio se svaki trag u Parizu

Večernje novosti 18.10.2022
SRPSKE jutjuberke Anđela (22) i Nađa (20) Đorđević, koje po sajtu Socialblade.com mesečno od "Jutjuba" inkasiraju najmanje 5.000 dolara, navodno su u ponedeljak po podne nestale u Francuskoj. Foto Instagram/nadjiliccaaa Ovo je objavio njihov otac… »
Jutjuberke nestale, a sada se pojavio jezivi snimak! Čovek u crnom se šunjao ispred kuće i posmatrao ih (video)

Jutjuberke nestale, a sada se pojavio jezivi snimak! Čovek u crnom se šunjao ispred kuće i posmatrao ih (video)

Mondo 18.10.2022
Jedna od nestalih jutjuberki Anđela je pre tri dana objavila video u kojem se požalila pratiocima da je ispred svoje kuće videla nepoznatog muškarca koji se vrzmao oko njihove kuće. Jedna od nestalih jutjuberki Anđela je pre tri dana objavila video… »
"Nemam nikakve informacije o porodici": Otac nestalih jutjuberki očajan: "Nisam spavao celu noć"

"Nemam nikakve informacije o porodici": Otac nestalih jutjuberki očajan: "Nisam spavao celu noć"

Blic 18.10.2022
Otac jutjuberki Anđele i Nađe Zoran Đorđević obavestio je pratioce na jutjubu da su njegove ćerke kao i supruga Tina i rođaka Marija nestale, a sada se oglasio za domaće medije i kaže da još uvek nema nikakvu informaciju o njima. - I dalje nemam… »
(Video) Pojavio se jezivi snimak nakon nestanka jutjuberki: Anđela snimila čoveka u crnom ispred kuće

(Video) Pojavio se jezivi snimak nakon nestanka jutjuberki: Anđela snimila čoveka u crnom ispred kuće

Blic 18.10.2022
Popularne jutjuberke Anđela i Nađa Đorđević, nestale su juče bez traga i glasa kako je naveo njihov otac u svom obraćanju javnosti, a sada se na mrežama pojavio snimak koji je nastao nekoliko dana pre nestanka sestara. Anđela je, naime, pre tri… »
Pojavio se jezivi snimak nastao pre nestanka srpskih jutjuberki: Anđela snimila čoveka u crnom kako ih špijunira?! Teorije…

Pojavio se jezivi snimak nastao pre nestanka srpskih jutjuberki: Anđela snimila čoveka u crnom kako ih špijunira?! Teorije…

Kurir 18.10.2022
Otac nestalih jutjuberki Anđele i Nađe Zoran Đorđević na Jutjubu je u ponedeljak uveče objavio da su nestale njegove ćerke, kao i supruga Tina i rođaka Marija u Francuskoj. Slučaj još nije prijavio policiji jer po francuskom zakonu nestanak… »
Ko su nestale jutjuberke Anđela i Nađa? Imale žestoke sukobe sa Baka Prasetom - mesečno sestre obrću hiljade dolara!

Ko su nestale jutjuberke Anđela i Nađa? Imale žestoke sukobe sa Baka Prasetom - mesečno sestre obrću hiljade dolara!

Mondo 18.10.2022
Zoran Đorđević, otac poznatih jutjuberki Anđele i Nađe, je u lajvu otkrio da su mu ćerke nestale kao i njihova majka, a njegova supruga, Tina. Otkrivamo ko su Anđela i Nađa i koliko mesečno zarađuju, i zašto su imale svađe sa Baka Prasetom… »
Potpuna misterija nestanka jutjuberki: Novo oglašavanje oca Anđele i Nađe, otkrio detalje drame u Francuskoj! Nema mu ni…

Potpuna misterija nestanka jutjuberki: Novo oglašavanje oca Anđele i Nađe, otkrio detalje drame u Francuskoj! Nema mu ni…

Kurir 18.10.2022
Anđela i Nađa Đorđević, popularne srpske jutjuberke, nestale su u ponedeljak popodne u Francuskoj, objavio je njihov otac Zoran Đorđević, a od ponedeljka svaki trag se gubi i njihovoj majki Tini. Zoran je objasnio da mu je nastala čitava porodica… »
„Ne znam gde mi je porodica“: Otac poznatih jutjuberki Anđele i Nađe tvrdi da su mu ćerke nestale

„Ne znam gde mi je porodica“: Otac poznatih jutjuberki Anđele i Nađe tvrdi da su mu ćerke nestale

Nova 18.10.2022
Otac jutjuberki Anđele i Nađe Zoran Đorđević objavio je tokom lajva na Jutjub kanalu kako ne zna gde mu se nalazi porodica i kako već satima ne može da stupi u kontakt sa njima. „Situacija nije dobra, jednostavno ja već nekoliko sati ne znam gde… »
Detalji nestanka jutjuberki koje su bile u svađi sa Baka Prasetom: Otac izneo sve: "Izašle su da prošetaju kuče i tu im se…

Detalji nestanka jutjuberki koje su bile u svađi sa Baka Prasetom: Otac izneo sve: "Izašle su da prošetaju kuče i tu im se…

Blic 18.10.2022
Zoran Đorđević, otac popularnih srpskih jutjuberki Anđele i Nađe, nakon što je prošle noći u kratkom lajvu obelodanio da su mu nestale ćerke, otkrio je nove detalje. Zoran je, naime, rekao da od juče nema nikakve informacije o svojim ćerkama… »

Vesti dana »