Povezane vesti
Zekić: Za petu frekvenciju konkurisale – Nova S, Kurir, Kopernikus i BK
Danas 18.10.2022
Predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić izjavila je danas FoNetu da su se na konkurs za petu frekvenciju za televiziju sa nacionalnom pokrivenošću javile četiri televizije – Nova S, Kurir, Kopernikus i BK. Zekić je… »
Zekić: Za petu nacionalnu frekvenciju stigle četiri prijave
Euronews 18.10.2022
Predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić izjavila je danas FoNetu da su se na konkurs za petu frekvenciju za televiziju sa nacionalnom pokrivenošću javile četiri televizije - Nova S, Kurir, Kopernikus i BK. Zekić je… »
Zekić: Nova S, Kurir, Kopernikus i BK konkurisale za nacionalnu frekvenciju
N1 Info 18.10.2022
Predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić izjavila je FoNetu da su se na konkurs za petu frekvenciju za televiziju sa nacionalnom pokrivenošću javile četiri - Nova S, Kurir, Kopernikus i BK. Zekić je objasnila da je… »
Vesti dana »

Tramp: Radije ne bih bio na sastanku Putina i Zelenskog – oni su kao "ulje i sirće"
RTS pre 27 minutajoš 15 povezanih

Britanski ambasador: Referendum o presudi Dodiku protivzakonit i prijetnja ustavnom poretku BiH
Slobodna Evropa pre 12 minutajoš 12 povezanih

Stanje na putevima: Putnička vozila na Batrovcima čekaju četiri sata, na graničnom prelazu Šid dva sata
Glas Zaječara pre 2 minutajoš 8 povezanih

Dojče post ‘privremeno’ ograničava isporuku paketa i robe iz Nemačke u SAD
Radio sto plus pre 3 satajoš 9 povezanih