Povezane vesti
Počinje "Program podrške roditeljstvu kroz masažu beba"
Moj Novi Sad 18.10.2022
Od srede, 19. oktobra počinje realizacija projekta "Program podrške roditeljstvu kroz masažu beba" koji realizuju međunarodno sertifikovani instruktori IAIM programa. Služba patronaže Doma zdravlja "Novi Sad" u okviru Centra za reproduktivno zdravlje… »
Novosadski roditelji mogu da se prijave za program "Program podrške roditeljstvu kroz masažu beba"
Radio 021 18.10.2022
Služba patronaže Doma zdravlja "Novi Sad" u okviru Centra za reproduktivno zdravlje, od srede, 19. oktobra organizuje grupni zdravstveno-vaspitni rad kojim će obuhvatiti roditelje i njihove bebe. U pitanju je projekat "Program podrške roditeljstvu kroz… »
Od sutra “Program podrške roditeljstvu kroz masažu beba”
RTV 18.10.2022
NOVI SAD - Sutra počinje realizacija projekta “Program podrške roditeljstvu kroz masažu beba” koji realizuju međunarodno sertifikovani instruktori IAIM programa. Služba patronaže Doma zdravlja “Novi Sad” u okviru Centra za reproduktivno zdravlje, planira… »
Vesti dana »
Situacija sa NIS-om pod američkim sankcijama: rok za rešenje i pregovori o prodaji udela
Naslovi.ai pre 24 minutajoš 28 povezanih
Povećana tražnja za evrom podiže kurs u Srbiji, menjači ograničeni propisima
Naslovi.ai pre 1 satjoš 11 povezanih
Čak 14 žarišta u Beogradu, od januara zaraženo više od 400 dece: Kako da prepoznate dečje gliste, koji su simptomi i kako se leče
Danas pre 7 satijoš 3 povezane
NBS preduzela mere kako ne bi došlo do nestašice evra, sprema i kazne
Bloomberg Adria pre 58 minutajoš 28 povezanih




