Povezane vesti

Mitrović: Nadam se da ćemo Vlahović i ja biti izvanredni u Kataru

Mitrović: Nadam se da ćemo Vlahović i ja biti izvanredni u Kataru

Politika 18.10.2022
LONDON – Najbolji strelac u istoriji fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović izjavio je u intervjuu za Gazeta delo sport da se nada da će on i napadač Juventusa Dušan Vlahović biti izvanredni na predstojećem Mundijalu u Kataru. „Baš… »
Mitrović otkrio zašto je slab na italijane: Evo koga najviše voli i šta kaže o Srbima u Italiji!

Mitrović otkrio zašto je slab na italijane: Evo koga najviše voli i šta kaže o Srbima u Italiji!

Hot sport 18.10.2022
Aleksandar Mitrović igra u jako dobroj formi, povećao je svoj golgeterski konto prošlog vikenda, kada je bio precizan protiv Bornmuta, ali je iskoristio priliku za italijanske medije da prokomentariše saigrače iz reprezentacije, pre svega Dušana… »
Mitrović: Slab sam na Romu i Napoli, bio sam blizu Vučice

Mitrović: Slab sam na Romu i Napoli, bio sam blizu Vučice

Sport klub 18.10.2022
Najbolji strelac u istoriji fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović izjavio je u intervjuu za Gazeta delo sport da se nada da će on i napadač Juventusa Dušan Vlahović biti izvanredni na predstojećem Mundijalu u Kataru. „Baš sam gledao… »
Mitrović: Slab sam na Romu i Napoli, bio sam blizu Vučice

Mitrović: Slab sam na Romu i Napoli, bio sam blizu Vučice

N1 Info 18.10.2022
Najbolji strelac u istoriji fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović izjavio je u intervjuu za Gazeta delo sport da se nada da će on i napadač Juventusa Dušan Vlahović biti izvanredni na predstojećem Mundijalu u Kataru. „Baš sam gledao… »
Mitrović za "Gazetu" poredio Vlahovića i Halanda: Dušan bi bio efikasniji u Sitiju nego što je u Juventusu

Mitrović za "Gazetu" poredio Vlahovića i Halanda: Dušan bi bio efikasniji u Sitiju nego što je u Juventusu

Euronews 18.10.2022
Aleksandar Mitrović se oporavio od povrede, odmah je golom za Fulam potvrdio da mu pauza nije "ubila" golgeterski instinkt, a u intervjuu za "Gazeta delo sport" govorio je o Dušanu Vlahoviću, Filipu Kostiću, Sergeju Milinkoviću Saviću, ali i svom… »

Vesti dana »