Povezane vesti

Brdo plastičnih operacija i eksplicitni snimci: Bivši preti klipovima, rekao da su urinirali po njoj, a evo šta ona radi

Brdo plastičnih operacija i eksplicitni snimci: Bivši preti klipovima, rekao da su urinirali po njoj, a evo šta ona radi

Mondo 18.10.2022
Iva Grgurić rešila da ne odgovara na tvrdnje navodnog bivšeg partnera, biznismena iz Hrvatske Marjana Šarića. Iva Grgurić rešila da ne odgovara na tvrdnje navodnog bivšeg partnera, biznismena iz Hrvatske Marjana Šarića Iva Grgurić našla se u… »
"Posle mene je imala intimne odnose sa mojim sinom": Biznismen izneo šok tvrdnje o pobednici Zadruge: "u telefonu imam snimke…

"Posle mene je imala intimne odnose sa mojim sinom": Biznismen izneo šok tvrdnje o pobednici Zadruge: "u telefonu imam snimke…

Blic 18.10.2022
Pobednica treće sezone rijalitija "Zadruga" Iva Grgurić ispričala je u pomenutom šou programu da je bila sa znatno starijim hrvastkim biznismenom Marijanom Šarićem. Njene tadašnje cimerke iz Zadruge otkrile su da je bila u emotivnoj vezi sa… »
Bivši dečko Ive Grgurić tvrdi: Ona je posle mene bila u vezi i sa mojim sinom

Bivši dečko Ive Grgurić tvrdi: Ona je posle mene bila u vezi i sa mojim sinom

Svet & Skandal 18.10.2022
Bivši dečko Ive Grgurić otkrio šokante detalje o starleti Nakon što je letos progovorio o turbuletnom odnosu sa starletom i pobednicom Zadruge 3, Ivom Grgurić, biznismen Marijan Šarić je, za Kurir Stars, odlučio da otkrije nove šokantne detalje… »

Vesti dana »