Povezane vesti

Prišao sam mu i tražio da mi da ruku: Sloba Radanović nakon drame na mostu ispričao šta se dogodilo - "Prepoznao me..."

Prišao sam mu i tražio da mi da ruku: Sloba Radanović nakon drame na mostu ispričao šta se dogodilo - "Prepoznao me..."

Mondo 18.10.2022
Sloba Radanović je spasao život čoveku koji je nameravao da izvrši samoubistvo, a evo šta se tačno dogodilo na Pančevačkom mostu. Sloba Radanović je spasao život čoveku koji je nameravao da izvrši samoubistvo, a evo šta se tačno dogodilo na… »
Sloba Radanović ponovo ispao heroj! Sprečio čoveka da ne izvrši samoubistvo - našao se na mostu i odmah reagovao!

Sloba Radanović ponovo ispao heroj! Sprečio čoveka da ne izvrši samoubistvo - našao se na mostu i odmah reagovao!

Mondo 18.10.2022
Sloba Radanović je učinio još jedan humani gest, danas u Beogradu. Sloba Radanović je učinio još jedan humani gest, danas u Beogradu. Pevač Slobodan Radanović je sprečio čoveka da skoči sa Pančevačkog mosta u Beogradu, saznaju domaći mediji… »
"Još se tresem, još sam mokar!" Prve reči Slobe Radanovića nakon što je sprečio čoveka da skoči s Pančevačkog mosta!

"Još se tresem, još sam mokar!" Prve reči Slobe Radanovića nakon što je sprečio čoveka da skoči s Pančevačkog mosta!

Mondo 18.10.2022
Sloba Radanović je danas u Beogradu ispao veliki heroj, kada je sprečio čoveka da izvrši samoubistvo skokom s mosta, a odmah je pozvao suprugu Jelenu. Sloba Radanović je danas u Beogradu ispao veliki heroj, kada je sprečio čoveka da izvrši… »

Vesti dana »