Povezane vesti

Sloba Radanović sprečio čoveka da skoči s mosta, pa otkrio sve detalje potresnog događaja

Sloba Radanović sprečio čoveka da skoči s mosta, pa otkrio sve detalje potresnog događaja

Svet & Skandal 18.10.2022
Sloba Radanović sprečio samoubistvo Pevač Sloba Radanović danas je oko 16 časova sprečio čoveka da skoči sa Pančevačkog mosta i na taj način izvrši samoubistvo. Povodom ovog herojskog čina oglasila se pevačeva supruga, koja je za Kurir… »
"Uhvatio sam ga za ruku i povukao preko mosta": Sloba Radanović se oglasio nakon što je čoveku spasio život, otkrio…

"Uhvatio sam ga za ruku i povukao preko mosta": Sloba Radanović se oglasio nakon što je čoveku spasio život, otkrio…

Blic 18.10.2022
Sloba Radanović danas je oko 16 časova odgovorio čoveka od namere da skoči sa Pančevačkog mosta, a sada se tim povodom oglasio za "Blic". - Mislim da od ovoga svega ne treba praviti senzaciju, i potencirati herojstvo. Poenta ove priče je tuđa… »
Pevač Sloba Radanović za kratko vreme imao dva herojska čina

Pevač Sloba Radanović za kratko vreme imao dva herojska čina

Vesti online 18.10.2022
Pevač Sloba Radanović oko 16 časova spasao čoveka, koji je pokušao da se ubije skokom sa Pančevačkog mosta. Naime, folker je kolima prelazio most kada je video čoveka koji želi da se baci u reku. – Radanović mu je prišao i oborio ga na pod… »

Vesti dana »