Povezane vesti

Nikako da naučimo iz grešaka! Anđušić zna šta je glavni problem Partizana: Biće sve lakše posle prve evroligaške…

Nikako da naučimo iz grešaka! Anđušić zna šta je glavni problem Partizana: Biće sve lakše posle prve evroligaške…

Mondo 19.10.2022
Danilo Anđušić je posle poraza od Armanija pričao o dešavanjima na parketu, grešakama koje se ponavljaju, problemima... Danilo Anđušić je posle poraza od Armanija pričao o dešavanjima na parketu, grešakama koje se ponavljaju, problemima… »
Egzum izbezumljen, ovo nikad nije doživeo!

Egzum izbezumljen, ovo nikad nije doživeo!

Sportske.net 19.10.2022
Teško da ćete videti igrača koji je oduševljen i pored poraza. Naravno, pomešana su osećanja Danteu Egzumu posle poraza od Armanija, ali je on oduševljen navijačima. "Ovo je bila najbolja atmosfera koju sam doživeo u karijeri. Svi smo razočarani… »
Nikada u karijeri nisam igrao u boljoj atmosferi! Egzum se oglasio: Sudije se neće prilagoditi na mene, moram ja na njih

Nikada u karijeri nisam igrao u boljoj atmosferi! Egzum se oglasio: Sudije se neće prilagoditi na mene, moram ja na njih

Mondo 19.10.2022
Dante Egzum posle poraza od Armanija pričao je o greškama, atmosferi, detaljima koji su odlučili meč... Dante Egzum posle poraza od Armanija pričao je o greškama, atmosferi, detaljima koji su odlučili meč... Partizan još čeka na prvu… »
„Frustrirajuće je kada gubite ovako“: Egzum razočaran zbog Partizanove ispuštene pobede

„Frustrirajuće je kada gubite ovako“: Egzum razočaran zbog Partizanove ispuštene pobede

Danas 19.10.2022
Crno-beli nisu dobili ni treći meč u povratničkoj sezoni u Evroligi. Imao je Partizan u šaci Olimpiju Milano, ali je na kraju ponovo bio poražena strana (75:80). „Ovo je bila najbolja atmosfera koju sam doživeo u karijeri. Svi smo razočarani zbog… »
FOTO reportaža - Partizan vs Armani

FOTO reportaža - Partizan vs Armani

Sportske.net 19.10.2022
Utakmica koju su navijači Partizana čekali osam i po godina protekla je u fantastičnoj atmosferi. Crno-beli su dočekali italijanski Armani u trećem kolu Evrolige, ali ovaj meč je bio poseban zbog toga što je bio Partizanov prvi na domaćem terenu… »
Partizan nije izdržao, poslednja četvrtina koštala pobede crno-bele u Evroligi

Partizan nije izdržao, poslednja četvrtina koštala pobede crno-bele u Evroligi

Danas 19.10.2022
Imali su košarkaši Partizana i dvocifrenu prednost tokom prvog poluvremena, činilo se da će u 3. kolu ostvariti prvu evroligašku pobedu još od 2014, međutim, u nastavku je usledio veliki pad u igri domaćina, jasna bezidejnost i slaba produktivnost… »
Eksum nakon poraza: Mislim da ćemo biti sve bolji. Duga je sezona! (foto)

Eksum nakon poraza: Mislim da ćemo biti sve bolji. Duga je sezona! (foto)

Hot sport 19.10.2022
Nakon trećeg u nizu poraza u prva tri kola Evrolige, Dante Eksum je izneo svoje prve utiske. Bio je ovo prvi meč u Evroligi pred domaćom publikom crno-belih posle osam i po godina, pa je većina igrača tek večeras osetila kakav vetar u leđa daju… »
Željko Obradović: Učiniću sve da spremim tim za Virtus

Željko Obradović: Učiniću sve da spremim tim za Virtus

Euronews 19.10.2022
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je večeras da će učiniti sve da osposobi tim za naredni meč u Evroligi. Partizan je večeras poražen u Beogradu od Armanija 80:75 u meču trećeg kola Evrolige. Ovo je bio treći uzastopni poraz… »
Etore Mesina: Treneri gube utakmice, a igrači ih dobijaju

Etore Mesina: Treneri gube utakmice, a igrači ih dobijaju

Euronews 19.10.2022
Trener košarkaša Armanija Etore Mesina izjavio je da je zadovoljan pobedom protiv Partizana u meču trećeg kola Evrolige. Italijanski klub je večeras u Beogradu slavio sa 80:75. "Teško je trenerima da govore nešto posle poraza, trebalo bi razmisliti… »
Obradović: Utakmica odlučena zbog naših loših selekcija napada i prodatih lopti

Obradović: Utakmica odlučena zbog naših loših selekcija napada i prodatih lopti

Danas 18.10.2022
Kao i protiv Baskonije, Partizan je večeras sve vreme bio u igri, ali je u trećem uzastopnom evroligaškom porazu, ovoga puta od Armanija, pokazao konstantnost u ponavljanju grešaka koje kvalitetniji timovi umešno kažnjavaju. Željko Obradović bio… »

Vesti dana »