Povezane vesti
Teretnjaci čekaju pet sati na Horgošu, Kelebiji i Šidu
Euronews 19.10.2022
Prema informacijama Uprave granične Policije na putničkim terminalima naših graničnih prelaza nema zadržavanja vozila. Na teretnim terminalima vozila čekaju 300 minuta na Horgošu, Kelebiji i Šidu, 240 na Batrovcima i Bezdanu i 60 minuta na prelazu… »
Stanje na putevima: Na Horgoču, Kelebiji i Bezdanu teretnjaci čekaju 5 sati
Blic 19.10.2022
Prema informacijama AMS S, na graničim prelazima Horgoš, Kelebija i Bezdan teretna vozila jutros na izlazu čekaju pet sati. Na graničnom Prelazu Šid teretnjaci se zadržavju četiri sata, dok se na prelazu Batrovci čeka tri sata. Na ostalim graničnim… »
Saobraćaj pojačan na prilazima gradova, duža čekanja za kamione na granicama
Danas 19.10.2022
Saobraćaj je jutros van gradova umerenog inteziteta, dok je na njihovim prilazima pojačan, zbog čega se na pojedinim deonicama formiraju duže kolone vozila, pa je vožnja usporenija, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS). I danas vetar na putevima u… »
Vesti dana »
Rokovi za izborne radnje na KiM: Spisak biračkih mesta se mora objaviti do 25. novembra
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
"To je mučno kad roditelji pomisle da ponovo moraju: U sudnicu..." Zora Dobričanin o ukidanju presude Kecmanovićima: "Vrlo sam indisponirana zbog toga"
Blic pre 5 satijoš 4 povezane
Narodno pozorište u Beogradu saopštilo dobitnike svojih godišnjih priznanja
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Vojska hitno zatvorila ovaj most: Oglasilo se Ministarstvo odbrane: "Vodostaj Velike Morave je visok"
Blic pre 8 satijoš 1 povezana




