Povezane vesti

Sin Milice Dabović saznao ko mu je otac: Mali Stefan izgovorio reči zbog kojih bi i kamen zaplakao

Sin Milice Dabović saznao ko mu je otac: Mali Stefan izgovorio reči zbog kojih bi i kamen zaplakao

Svet & Skandal 19.10.2022
Sin Milice Dabović saznao ko mu je otac Košarkašica M ilica Dabović u decembru 2017. godine na svet je donela sina Stefana, koji nikada nije upoznao svog oca. Kako je Milica u nekoliko navrata tvrdila, čovek sa kojim je dobila dete više puta ju je… »
Milica Dabović: Rekla sam sinu da mu je otac lažov i lopov!

Milica Dabović: Rekla sam sinu da mu je otac lažov i lopov!

Svet plus 19.10.2022
Bivša košarkašica Milica Dabović, sa suzama u očima progovorila je o odnosu njenog sina Stefana i njegovog oca. Rekla sam sinu da mu je otac lažov, manipulator i lopov. Milica je, kako ističe, nasledniku rekla bolnu istinu o njegovom ocu, a ono… »
"Ja ću njega da premlatim jer je loš čovek": Milica Dabović plakala u emisiji - "Prilaze mi momci kojima duguje novac!"

"Ja ću njega da premlatim jer je loš čovek": Milica Dabović plakala u emisiji - "Prilaze mi momci kojima duguje novac!"

Mondo 19.10.2022
Bivša košarkašica Milica Dabović progovorila o odnosu njenog sina Stefana i bivšeg verenika. Bivša košarkašica Milica Dabović progovorila o odnosu njenog sina Stefana i bivšeg verenika. Košarkašica Milica Dabović je gostovala u emisiji Realna… »

Vesti dana »