Povezane vesti

Konstrakta na promociji knjige Branka Rosića: „U 40. poglavlju dolazimo do potpunog kraha“

Konstrakta na promociji knjige Branka Rosića: „U 40. poglavlju dolazimo do potpunog kraha“

Nova 19.10.2022
Za sve ono za šta se nisam odmetnuo u životu, odmetnuo sam se u knjigama, kazao je Branko Rosić diplomirani mašinski inženjer, nekadašnji panker, novinar, pisac i nosilac medalje Britanske imperije sinoć na promociji svoje treće knjige "Dolazak… »
Konstrakta: Najveća impresija iz knjige mi je kako je Rosić završio revoluciju

Konstrakta: Najveća impresija iz knjige mi je kako je Rosić završio revoluciju

N1 Info 19.10.2022
"Za sve ono za šta se nisam odmetnuo u životu, odmetnuo sam se u knjigama", kazao je Branko Rosić diplomirani mašinski inženjer, nekadašnji panker, novinar, pisac i nosilac medalje Britanske imperije na promociji svoje treće knjige „Dolazak… »
Konstrakta: Najveća impresija iz knjige mi je to kako je Rosić završio revoluciju u jednoj stranici

Konstrakta: Najveća impresija iz knjige mi je to kako je Rosić završio revoluciju u jednoj stranici

Danas 18.10.2022
– Za sve ono za šta se nisam odmetnuo u životu, odmetnuo sam se u knjigama – kazao je Branko Rosić diplomirani mašinski inženjer, nekadašnji panker, novinar, pisac i nosilac medalje Britanske imperije večeras na promociji svoje treće knjige… »

Vesti dana »