Povezane vesti

"Šutirale su me po telu i gazile po glavi": Iva Grgurić otkrila jezive scene iz detinjstva: Zbog njega najvše pati

"Šutirale su me po telu i gazile po glavi": Iva Grgurić otkrila jezive scene iz detinjstva: Zbog njega najvše pati

Blic 19.10.2022
Hrvatska starleta koja se proslavila pobedom u "Zadruzi 3", Iva Grgurić, progovorila je o najtežim trenucima odrastanja, kada je svakodnevno trpela vršnjačko nasilje sve do kraja srednje škole. Iva Grgurić tvrdi da je žene nikad nisu volele, te da… »
Šest devojaka je krvnički pretuklo! Biznismen je otpužio za prostituciju, ona dobijala batine - "Gazile su me po glavi"

Šest devojaka je krvnički pretuklo! Biznismen je otpužio za prostituciju, ona dobijala batine - "Gazile su me po glavi"

Mondo 19.10.2022
Iva Grgurić, koja se našla na meti stravičnih optužbi od hrvatskog biznismena Marijana Šarića, otkrila detalje zlostavljanja koje je godinama trpela. Iva Grgurić, koja se našla na meti stravičnih optužbi od hrvatskog biznismena Marijana… »
Devojke su me šutirale i gazile po glavi! Ispovest Ive Grgurić o stravičnom detinjstvu, hrvatskom bogatašu, a zbog njega…

Devojke su me šutirale i gazile po glavi! Ispovest Ive Grgurić o stravičnom detinjstvu, hrvatskom bogatašu, a zbog njega…

Kurir 19.10.2022
Iva Grgurić, hrvatska starleta i pobednica treće sezone "Zadruge", opisivala je najteže životne trenutke i kazala da je doživljavala ozbiljno vršnjačko nasilje sve do kraja srednje škole. Pobednica "Zadruge" tvrdi da je žene nikad nisu volele i… »

Vesti dana »