Povezane vesti
Korona još nije otišla iz Novog Sada
Radio 021 19.10.2022
U bolnici na Mišeluku trenutno se leče 103 kovid pacijenta, dok je ukupan broj obolelih od korone u Novom Sadu 845. Prema podacima Kliničkog centra Vojvodine, u Kovid bolnici na Mišeluku su 103 pacijenta, od kojih je 10 u teškom stanju i na respiratoru… »
U Kovid bolnici 10 pacijenata na respiratoru
Dnevnik 19.10.2022
U Novom Sadu je u odnosu na prethodni dan manje kovid pacijenata na bolničkom lečenju, ali je u Kovid bolnici na Mišeluku nešto više životno ugroženih bolesnika koji dišu uz pomoć respiratora. „U Kovid bolnici „Novi Sad“ leče se 103 pacijenta, kod kojih… »
Vesti dana »
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 32 minutajoš 1 povezana
Sofronijević: Za legalizaciju od juče prijavljeno više od 45.000 objekata
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Ukida se ovo stajalište u Beogradu Izmene traju sve do februara, evo šta je sa linijama javnog prevoza
Blic pre 32 minutajoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 3 satajoš 3 povezane



