Povezane vesti

Dalila pobesnela zbog luke i zorannah?! Dragojevićka se oglasila nakon što su uhvaćeni zajedno: "Ne spajajte me sa njim!"…

Dalila pobesnela zbog luke i zorannah?! Dragojevićka se oglasila nakon što su uhvaćeni zajedno: "Ne spajajte me sa njim!"…

Kurir 19.10.2022
Bivša učesnica Zadruge Dalila Dragojević nedavno je okončala vezu sa mlađim dečkom Lukom Nikolić posle dva meseca. Nakon raskida , Luka je uhvaćen u restoranu u društvu srpske blogerke Zorane Jovanović, te su gotovi svi domaći mediji pisali o… »
Bivši uhvaćen sa zoranom, oglasila se Dalila! Rijaliti učesnica reagovala na priče o Luki - "Ne spajajte me sa njim!"

Bivši uhvaćen sa zoranom, oglasila se Dalila! Rijaliti učesnica reagovala na priče o Luki - "Ne spajajte me sa njim!"

Mondo 19.10.2022
Dalila Dragojević se oglasila nakon nekoliko vesti u kojima je spominjan njen bivši dečko. Dalila Dragojević se oglasila nakon nekoliko vesti u kojima je spominjan njen bivši dečko. Dalila Dragojević proslavila se u nekoliko rijaliti formata u… »
Dalilin bivši uhvaćen s popularnom blogerkom! Dok bivša zadrugarka partija sa studentima, Luka ne gubi vreme! (foto)

Dalilin bivši uhvaćen s popularnom blogerkom! Dok bivša zadrugarka partija sa studentima, Luka ne gubi vreme! (foto)

Mondo 19.10.2022
Bivši dečko Dalile Dragojević uživa u društvu popularne srpske blogerke. Bivši dečko Dalile Dragojević uživa u društvu popularne srpske blogerke. Nekadašnja učesnica ZadrugeDalila Dragojević koja je u rijalitiju prevarila muža Dejana s… »
Nakon Dalile Dragojević, Luka ruča sa ovom poznatom damom!

Nakon Dalile Dragojević, Luka ruča sa ovom poznatom damom!

Svet plus 19.10.2022
Nakon Dalile Dragojević, Luka ruča sa ovom poznatom damom! Nije se libio da se svima pohvali kako uživa u njenom društvu! Luka Nikolić izgleda nije dugo tugovao zbog raskida sa Dalilom Dragojević, a o njemu kruže priče da je slab na poznate dame… »

Vesti dana »