Povezane vesti

Erdogan i Putin dogovorili "trakijski gasovod": Evropi i Srbiji potreban novi snabdevač gasa, a ne nova ruta do Rusije

Erdogan i Putin dogovorili "trakijski gasovod": Evropi i Srbiji potreban novi snabdevač gasa, a ne nova ruta do Rusije

Euronews 19.10.2022
Turska želi da postane najveće gasno čvorište za snabdevanje Evrope, a u planu ima izgradnju tri kraka od kojih bi jedan gasovod išao i do Srbije. Ovo je, kako je danas rekao turski predsednik Redžep Tajip Erdogan, već dogovoreno s ruskim… »
Pao dogovor Putina i Erdogana: Evropa može da uzima ruski gas preko Turske

Pao dogovor Putina i Erdogana: Evropa može da uzima ruski gas preko Turske

Nova 19.10.2022
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan saopštio je da se dogovorio sa ruskim liderom Vladimirom Putinom o gasnom čvorištu, tako da Evropa može da uzima ruski gas preko Turske. „Sada Evropa razmišlja kako da sebi obezbedi energiju u predstojećoj… »
Erdogan: Dogovorio sam se s Putinom, Evropi gas preko Turske

Erdogan: Dogovorio sam se s Putinom, Evropi gas preko Turske

Dnevnik 19.10.2022
ANKARA: Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan saopštio je danas da se sa ruskim kolegom Vladimirom Putinom dogovorio da se u Turskoj formira čvorište za trgovanje prirodnim gasom. Obraćajući se članovima svoje AK stranke u parlamentu, Erdogan je… »
Dogovorili se Putin i Erdogan: Evropa može da koristi ruski gas preko Turske

Dogovorili se Putin i Erdogan: Evropa može da koristi ruski gas preko Turske

N1 Info 19.10.2022
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan izjavio je da je postigao dogovor sa ruskim kolegom Vladimirom Putinom o gasnom čvorištu. On je na sastanku svoje Stranke pravde i razvoja u turskom parlamentu rekao da Evropa može da koristi ruski gas preko… »
Erdogan najavio dogovor sa Putinom: Gradi se gasno čvorište! Evropa će preko Turske da dobija gas

Erdogan najavio dogovor sa Putinom: Gradi se gasno čvorište! Evropa će preko Turske da dobija gas

Kurir 19.10.2022
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan najavio je sporazum sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom o uspostavljanju gasnog čvorišta u Turskoj, najvećeg u Evropi. Danas evropske zemlje aktivno traže načine za kupovinu gasa, dok Turska nema takvih… »
Erdogan: Dogovorio sam se s Putinom, imaćemo gasno čvorište u Turskoj

Erdogan: Dogovorio sam se s Putinom, imaćemo gasno čvorište u Turskoj

Telegraf 19.10.2022
Erdogan je preneo kako mu je Putin rekao da Evropa može da nabavlja gas na čvorištu u Turskoj. Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan saopštio je da se sa ruskim kolegom Vladimirom Putinom dogovorio da se u Turskoj formira čvorište za trgovanje… »
Erdogan: Putin i ja smo postigli dogovor o gasnom čvorištu

Erdogan: Putin i ja smo postigli dogovor o gasnom čvorištu

Blic 19.10.2022
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan izjavio je da je postigao dogovor sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom o gasnom čvorištu. On je na sastanku Stranke pravde i razvoja (AKP) u turskom parlamentu rekao da Evropa može da koristi ruski gas preko… »

Vesti dana »