Povezane vesti

Ministarka unutrašnjih poslova Velike Britanije Suela Braverman podnela ostavku

Ministarka unutrašnjih poslova Velike Britanije Suela Braverman podnela ostavku

Politika 19.10.2022
Najnovija vest da je ministarka unutrašnjih poslova Suela Braverman podnela ostavku predstavlja novi udarac premijerki Liz Tras. LizTras pokušava da skupi podršku unutar stranke nakon što je bila prisiljena da odustane od opsežnog plana rezanja… »
Trasova nakon poziva na ostavku: "Ja sam borac, a ne neko ko odustaje"

Trasova nakon poziva na ostavku: "Ja sam borac, a ne neko ko odustaje"

Blic 19.10.2022
Britanska premijerka Liz Tras izjavila je danas u paralmentu, odgovarajući na zahteve poslanika opozicije da podnese ostavku, da je "borac, a ne neko ko odustaje". Tras je, odgovarajući na pitanje opozicionih poslanika iz Laburističke partije u… »
Tras odgovorila na zahteve da podnese ostavku: Ja sam borac, a ne neko ko odustaje

Tras odgovorila na zahteve da podnese ostavku: Ja sam borac, a ne neko ko odustaje

Euronews 19.10.2022
Britanska premijerka Liz Tras izjavila je danas u paralmentu, odgovarajući na zahteve poslanika opozicije da podnese ostavku, da je "borac, a ne neko ko odustaje". Tras je, odgovarajući na pitanje opozicionih poslanika iz Laburističke partije u… »
Liz Tras poručuje poslanicima: Ne odustajem, ja sam borac

Liz Tras poručuje poslanicima: Ne odustajem, ja sam borac

RTS 19.10.2022
Britanska premijerka Liz Tras poručila je u Parlamentu da neće podneti ostavku posle ekonomskog haosa, prouzrokovanog merama sad već bivšeg ministra finansija. Odgovarajući na zahteve poslanika opozicije da podnese ostavku, Liz Tras je rekla da je… »

Vesti dana »