Povezane vesti
Uprava carina: Na Horgošu zaplenjena oprema za uzgoj biljaka vredna 5.000 evra
Danas 19.10.2022
Carinici Srbije su na graničnom prelazu Horgoš, s Madjarskom, zaplenili opremu vrandsti 5.000 evra za uzgoj biljaka u veštačkim uslovima, uključujući i marihuanu, saopštila je danas Uprava carina Srbije. Tih 112 novih neprijavljenih artikala –… »
Zaplenjena marihuana i oprema za njeno uzgajanje
Dnevnik 19.10.2022
GRADINA HORGOŠ: Carinici su u saradnji sa policijom na prelazima Gradina i Horgoš sprečili dva pokušaja krijumčarenja i zaplenili kompletnu opremu za uzgajanje marihuane u veštačkim uslovima, ali i preko 600 grama ovog narkotika. Prvi slučaj otkriven je… »
Vesti dana »
Moskva: Učešće Letonije u napadima na Rusiju neće ostati bez posledica; Ukrajina zatražila hitan sastanak SB UN
RTS pre 19 minutajoš 41 povezana
Presedan na Svetskom prvenstvu: FIFA ukinula suspenziju najboljem strelcu SAD posle Trampove intervencije
Nedeljnik pre 44 minutajoš 79 povezanih
Pala je i poslednja tvrđava, svet u neverici! Srušena tradicija duga skoro jedan vek – ovo se nikada nije dogodilo na Mundijalu!
Kurir pre 1 satjoš 36 povezanih
RHMZ je upravo izbacio prognozu za celu nedelju, sad znamo kad da se nadamo "osveženju"
Nova pre 1 satjoš 22 povezane



