Povezane vesti

Branka Katić dobila „Zoranov brk“: „Eh! Ma nek mi izraste i pravi ako treba!“

Branka Katić dobila „Zoranov brk“: „Eh! Ma nek mi izraste i pravi ako treba!“

Nova 19.10.2022
Drugog dana 31. Festivala „Dani Zorana Radmilovića” izvedena je predstava “Tramvaj zvani želja“, koju je po tekstu Tenesi Vilijamsa režirala Lenka Udovički. Ovaj dramski komad su producirali Beogradsko dramsko pozorište, BELEF festival i… »
Ma nek mi izraste i pravi brk ako treba! Znači mi mnogo: Branka Katić dobila prvu pozorišnu nagradu u glumačkoj karijeri

Ma nek mi izraste i pravi brk ako treba! Znači mi mnogo: Branka Katić dobila prvu pozorišnu nagradu u glumačkoj karijeri

Kurir 19.10.2022
U Zaječaru, izvođenjem komada "Što na podu spavaš", koprodukcijske predstave teatara iz Sarajeva, Zagreba i Novog Sada u režiji Kokana Mladenovića, otvoreni su 31. Dani Zorana Radmilovića. Prvi Zoranov brk za glumačku bravuru pripao je Darku… »
„Eh! Ma nek mi izraste i pravi ako treba! Znači mi mnogo“: Branka Katić dobila „Zoranov brk“ na Festivalu „Dani…

„Eh! Ma nek mi izraste i pravi ako treba! Znači mi mnogo“: Branka Katić dobila „Zoranov brk“ na Festivalu „Dani…

Danas 19.10.2022
Na Festivalu „Dani Zorana Radmilovića“ izvedena je predstava “Tramvaj zvani želja”, koju je po tekstu Tenesi Vilijamsa režirala Lenka Udovički. Predstavu su producirali Beogradsko dramsko pozorište, BELEF festival i Teatar „Ulises” iz… »

Vesti dana »