Povezane vesti
Trgovao ljudima i primoravao devojke na prostituciju: Makrou iz Sremskih Karlovaca preti zatvorska kazna od najmanje pet godina
Blic 19.10.2022
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu donelo je naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenog N. S. iz Sremskih Karlovaca, zbog sumnje da je pretnjama primoravao na prostituciju tri žene. Osumnjičenom se na teret stavlja krivično delo trgovina ljudima… »
Istraga zbog sumnje da je primoravao žene na prostituciju
RTV 19.10.2022
NOVI SAD - Više javno tužilaštvo u Novom Sadu donelo je naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenog N.S. iz Sremskih Karlovaca, zbog sumnje da je pretnjama primoravao na prostituciju tri žene. Osumnjičenom se na teret stavlja krivično delo trgovina… »
Vesti dana »
Ovo je sramota! Nemci razapeli pancere nakon šokantne eliminacije na Mundijalu
Večernje novosti pre 12 minutajoš 15 povezanih
Đoković posle teške pobede protiv Kineza progovorio o teškoj temi: "Vidim da se Alkaraz i neki žale..."
Telegraf pre 1 satjoš 10 povezanih
Nemački mediji: Policija sumnja da je spor oko starateljstva nad bebom mogući motiv ubistva šestoro ljudi
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Milanović kontra Plenkovića: Hrvatski vojnici neće na vojnu paradu u Parizu
Danas pre 8 satijoš 1 povezana



