Povezane vesti

Dejan Dragojević: Nisam bio za to da Aleks uđe unutra, protivio sam se!

Dejan Dragojević: Nisam bio za to da Aleks uđe unutra, protivio sam se!

Svet plus 19.10.2022
Dejan Dragojević je otkrio kako se oseća posle svega što se u rijalitiju "Zadruga 6" događa ali i priznaje, "Nisam bio za to da Aleks uđe unutra, protivio sam se!" Aleksandra Nikolić pre nekoliko dana napustila je rijalitija "Zadruga" kako bi se… »
"Bio je nasilan nad svojom ženom, nema potrebe da ja gledam aleksandrin pasoš!" Dejan besan na Ćertića što optužuje…

"Bio je nasilan nad svojom ženom, nema potrebe da ja gledam aleksandrin pasoš!" Dejan besan na Ćertića što optužuje…

Kurir 19.10.2022
Dejan Dragojević veoma je zabrinut zbog zdravstvenog stanje devojke Aleksandre Nikolić, ali i zbog napada koje ona doživljava od cimera u rijalitiju. - Sada je mnogo osetljiva, opipljivo je sve, u bolnici je... Rade me emocije, volim je- dodao je Dejan… »
"Od mene kriju informacije o aleksandri" Dejan progovorio o Nikolićkinom stanju nakon operacije, otkrio nove detalje

"Od mene kriju informacije o aleksandri" Dejan progovorio o Nikolićkinom stanju nakon operacije, otkrio nove detalje

Kurir 19.10.2022
Učesnica aktuelne sezone Zadruge Aleksandra Nikolić, doživela je ozbiljan zdravstveni problem, zbog čega je završila na operacionom stolu, a tim povodom se oglasio Dejan Dragojević. Zadrugarki je u rijalitiju pukao silikonski implantat u dojci, zbog… »

Vesti dana »