Povezane vesti

"Mrzela sam je jer ima obe ruke": Dea Đurđević priznala najstrašnije emocije: Kasnije sam joj se izvinila, plašila sam se…

"Mrzela sam je jer ima obe ruke": Dea Đurđević priznala najstrašnije emocije: Kasnije sam joj se izvinila, plašila sam se…

Blic 19.10.2022
Žena heroj, voditeljka Dea Đurđević gostujući u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje na Blic TV, odnosno na MTS kanalu 115 svake srede od 22 časa, u svojoj iskrenoj ispovesti ispričala je koliko joj je bilo teško i… »
"To više nije tvoja kuća, vrati se kod mame": Dea Đurđević otkrila u kakvim je odnosima sa Mladenom Mijatovićem i šta je…

"To više nije tvoja kuća, vrati se kod mame": Dea Đurđević otkrila u kakvim je odnosima sa Mladenom Mijatovićem i šta je…

Blic 19.10.2022
Voditeljka Dea Đurđević otkrila je detalje ljubavi sa svojim partnerom kolegom Mladenom Mijatovićem gostujući u emisiji " Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje na Blic televiziji. Poznata voditeljka ističe da joj se sa Mladenom… »
"Ne mogu to da prežalim, žao mi je mladena": Dea po prvi put otkriva šta nije uradila pred jezivu nesreću: Ležala sam na…

"Ne mogu to da prežalim, žao mi je mladena": Dea po prvi put otkriva šta nije uradila pred jezivu nesreću: Ležala sam na…

Blic 19.10.2022
Voditeljka Dea Đurđević u trenutku kada joj se dogodila saobraćajna nezgoda bila je potpuno svesna i seća se svakog detalja. Dea Đurđević je u emisiji “Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović” ispričala o detaljima kako je sve izgledalo… »
"Ljudi oko mene su umirali, a ja sam slušala njihove poslednje reči": Dea Đurđević ispričala jezivo iskustvo iz bolnice…

"Ljudi oko mene su umirali, a ja sam slušala njihove poslednje reči": Dea Đurđević ispričala jezivo iskustvo iz bolnice…

Blic 19.10.2022
Posle teške saobraćajne nezgode kada joj je autobus otkinuo ruku Dea Đurđević je uspela da se izbori sa svim problemima i povredama koje je imala. Posle šest meseci je počela da radi. Imala je veliku podršku partnera i porodice, a sve o tome… »

Vesti dana »