Povezane vesti

Zbog ovoga su razapeli Jokića: Da li je ovo vredno da se "pljuje" dvostruki MVP?

Zbog ovoga su razapeli Jokića: Da li je ovo vredno da se "pljuje" dvostruki MVP?

Večernje novosti 20.10.2022
Trudiće se Nikola Jokić što pre da zaboravi prvu utakmicu Denvera ove sezone... Foto AP Poraženi su od Jute (123:102), naš as je dobio ozbiljne batine i udarce na ovom meču i na kraju je on optužen da je prljav igrač. Jokić je samo vratio milo za… »
Jokića tukli, a on uzvratio "prljavim" udarcem - i izgubio: Ništa novo u Denveru, Nikola sam mora da nosi tim! (video)

Jokića tukli, a on uzvratio "prljavim" udarcem - i izgubio: Ništa novo u Denveru, Nikola sam mora da nosi tim! (video)

Mondo 20.10.2022
Nikola Jokić i Denver nisu počeli sezonu kako su se nadali, a srpski centar bio je nervozan zbog lošeg suđenja. Nikola Jokić i Denver nisu počeli sezonu kako su se nadali, a srpski centar bio je nervozan zbog lošeg suđenja. Srpski košarkaš… »
VIDEO Jokić izgubio živce: Izludeo ga rival, pa ga nokautirao, odlična partija u senci prljavog poteza

VIDEO Jokić izgubio živce: Izludeo ga rival, pa ga nokautirao, odlična partija u senci prljavog poteza

Nova 20.10.2022
Nikola Jokić ne uspeva da uhvati pravi ritam, a nervoza je još jednom učinila svoje. Kao da tek sada izlazi na površinu jednogodišnja frustracija srpskog centra nakon što je godinu dana sam morao da nosi ekipu na svojim plećima. U prvom meču nove… »

Vesti dana »