Povezane vesti
Iranske snage bezbednosti uhapsile su 14 stranaca zbog njihovog učešća u antivladinim protestima
RTV 20.10.2022
TEHERAN - "U nedavnim neredima u Iranu uhapšeni su državljani 14 zemalja, uključujući državljane SAD, Rusije, Austrije, Francuske, Velike Britanije i Avganistana, od kojih su najbrojniji avganistanski državljani", preneo je Fars, ne navodeći izvor. Fars… »
Uhapšeno 14 stranaca u Iranu: Vlasti optužile strane državljane zbog njihovih uloga u protestima povodom smrti Mahse Amini
Blic 20.10.2022
Iranske vlasti uhapsile su 14 stranih državljana zbog nemira koji su potresali tu zemlju u proteklih nekoliko sedmica, javili su danas lokalni mediji. - Rezultati istrage pokazali su da su državljani 14 država, uključujući SAD, Rusiju, Austriju… »
Vesti dana »

Ponovo odložene američke sankcije NIS-u! Đedović: Uspeli smo da sačuvamo energetsku sigurnost
Blic pre 8 minutajoš 37 povezanih

Dekan Filozofskog koji se juče zaključao na Fakultetu: Ostajemo ovde do daljeg, ali nije mi cilj da sad ja blokiram zgradu
Nova pre 1 satjoš 30 povezanih

Nakon prohladnog jutra, maksimalna temperatura do 33 stepena
RTV Novi Pazar pre 2 satajoš 40 povezanih