Povezane vesti
Varhelji: Srbija treba da pojača napore na usklađivanju sa pozicijama EU
Insajder 20.10.2022
Evropski komesar za proširenje Oliver Varhelji rekao je da Srbija u aktuelnom geopolitičkom kontekstu treba da pojača napore na usklađivanju sa pozicijama EU u spoljnoj politici, uključujući deklaracije i sankcije, u skladu sa pregovaračkim okvirom, i da… »
Varhelji: Srbija da pojača napore na usklađivanju sa EU, uključujući i sankcije
N1 Info 20.10.2022
Evropski komesar za proširenje Oliver Varheji rekao je da Srbija u aktuelnom geopolitičkom kontekstu treba da pojača napore na usklađivanju sa pozicijama EU u spoljnoj politici, uključujući deklaracije i sankcije, u skladu sa pregovaračkim okvirom, i da… »
Varhelji: Srbija treba da pojača napore na usklađivanju sa pozicijama EU
Danas 20.10.2022
Evropski komesar za proširenje Oliver Varheji rekao je da Srbija u aktuelnom geopolitičkom kontekstu treba da pojača napore na uskladjivanju sa pozicijama EU u spoljnoj politici, uključujući deklaracije i sankcije, u skladu sa pregovaračkim okvirom, i da… »
Vesti dana »

Emisija Džimija Kimela se vraća na televiziju nakon talasa protesta i osuda na račun kompanije Volt Dizni
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(Video) "drago mi je što do sada nisam postala majka": Andreana Čekić priznaje da možda to čudno zvuči: "Ne bih volela da moje dete nema oca pored sebe"
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

(Video) Snažan udar na Moskvu, gori prestonica Rusije: Odjekuju eksplozije, nebo potpuno zatvoreno
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Metalnom štanglom ga udarao u glavu: Užas u Zemun Polju: Ukrao mu mobilni telefon i novac
Blic pre 5 satijoš 1 povezana