Povezane vesti

Dušan Tadić: Voleo bih da budem trener Ajaksa

Dušan Tadić: Voleo bih da budem trener Ajaksa

N1 Info 20.10.2022
Kapiten Ajaksa i fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić izjavio je u Ajaks lajf podkastu da bi jednog dana voleo da bude trener slavnog amsterdamskog kluba. „Ne znam šta će biti u budućnosti, ali važno će mi biti da se bavim poslom koji će… »
Dušan Tadić: Voleo bih da budem trener Ajaksa

Dušan Tadić: Voleo bih da budem trener Ajaksa

Sport klub 20.10.2022
Kapiten Ajaksa i fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić izjavio je u Ajaks lajf podkastu da bi jednog dana voleo da bude trener slavnog amsterdamskog kluba. „Ne znam šta će biti u budućnosti, ali važno će mi biti da se bavim poslom koji će… »
Tadić otkrio kada će završiti karijeru: Pričao i šta će raditi nakon nje! (foto)

Tadić otkrio kada će završiti karijeru: Pričao i šta će raditi nakon nje! (foto)

Hot sport 20.10.2022
Kapiten reprezentacije Srbije i Ajaksa, Dušan Tadić, govorio je o mnogim temama u jednom podkastu u Holandiji i pričao o dosta zanimljivim temama. Tadić je na poslednjem meču holandskog prvenstva postigao gol i upisao asistenciju, pa je na pravi… »
Tadić: "Ne znam dokle ću još igrati, želim da postanem trener Ajaksa!"

Tadić: "Ne znam dokle ću još igrati, želim da postanem trener Ajaksa!"

Sportske.net 20.10.2022
Kapiten reprezentacije Srbije i fudbaler Ajaksa Dušan Tadić izjavio je da bi u budućnosti želeo da bude prvi trener tog kluba. Tadić je već četiri godine kapiten "kopljanika" i jedan od najboljih igrača ekipe iz Amsterdama. Uživa veliko… »

Vesti dana »